Comentarii (4)
gigi.scula
gigi.scula  •  10 Octombrie 2021, 08:31

Bucuroși ca nu am pierdut la scor cu Germania... sa vedem ce ne umilește Armenia luni. Sa fim siguri ca stam și la mondialul asta acasă... bine ca nu se tine și asta n România..

caminero
caminero  •  09 Octombrie 2021, 19:23
Postat de Alex Alex pe 09 Octombrie 2021, 14:32

Nu stiu cat de mandru poti fi, dupa ce au avut doar 30% posesie si cred ca un singur sut pe poarta. Minute bune in sir nu puteau iesi cu mingea la picior din propria treime de teren (nu mai zic sa treaca de jumatate sau sa atace), nu a existat nici un atac construit cu cap, nici o presiune pe adversar - doar contraatacuri plapande, din care unul a mers. Am inscris un gol foarte frumos si nu am pierdut la scor , dar cam atat- nu cred ca acesta ar trebui sa fie un obiectiv de care sa te mandresti...Vedem luni ce va fi, aseara a fost Mercedes in viteza a treia vs. Dacia

Așa s-a întîmplat și la Italia - România 0-0 la Florența, în decembrie 1982, unde s-a închegat echipa lui nea Mircea. Cine știe, poate se alege ceva și de echipa care a intrat ieri în teren (minus ăia expirați desigur, vorbim doar de generația tînără).