Alte știri din fotbal
Gestul superb a lui Mircea Sandu pentru un fost coechipier de la Sportul Studențesc: „Am avut colegi de mare caracter”
0
Mirel Rădoi și-a scos „bijuteria” la vânzare cu 732.000 de euro, la o lună după ce a demisionat de la Craiova
0
„S-a spus că Dinamo a jucat slab...” » Omul cu 7 trofee la „câini” a văzut live meciul cu UTA și are altă părere: „Nu e adevărat!”
0
Ultimatum pentru FCSB: „Dacă nu câștigă azi nu mai are nicio șansă să intre în play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Nemulțumirea lui Arne Slot, după ce Liverpool a ajuns la 6 meciuri consecutive fără eșec: „Departe”
0
Maroc găzduiește Cupa Africii pe Națiuni » 6 orașe, 24 de echipe, multe vedete și un român prezent
0
Utrecht - PSV, cu Dennis Man anunțat titular » Echipe probabile + cote
0
Aston Villa - Manchester United, meci tare în etapa #17 din Premier League » Echipe probabile + cote
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Dieta nebună a unui pivot din NBA. Steven Adams își începe ziua cu șase ouă ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Imagini cu Adrian Cioroianu și nouă lui parteneră. Cine e și cu ce se ocupă ...
Libertatea
Înfrîngerile onorabile sunt specialitatea casei.
Meci slab. Nu e nici un motiv de jubilare
Cand trimiti un circar precum Ivan aka "ursul Baloo" in teren garantat Mister te-a furat si pe tine circul.
Metre, ce scriu eu și ce înțelegi tu. Tuflă, ca de obicei?
Nici dacă-l reactivează pe G. Pandev nu o să-i bată pe nemți. A mers o dată ulciorul la apă, nu mai e cazul acum.
Hai mă … Tu ești pasionat de jocuri, așa-i!? Io mai puțin, când jucam io FIFA94 mândru ca aveam si placa de sunet tu de abia incepeai grădinița. :-))) Așa ca le-am “fumat” pe toate inca din “fașă”, ce jucati voi astăzi sunt versiuni mai sofisticate, dar in esența același lucru, e ca in cinematografie, extrem de rar vezi o idee noua. Însă nu am uitat “feelingul”! :-))) Azi a fost ca un game din ăla la care ai reușit sa ajungi la nivelul 9 din 10, dar ai apăsat butonul greșit si ai pierdut când chiar erai convins ca ajungi la ultimul nivel! Pur si simplu rămâi cu un gol in stomac si nu mai ai chef de nimic, câteva zile când vezi PCul îți vine sa ii dai numa suturi! :-))) Cam așa ii văd io acum pe jucătorii noștri … Repet, chiar sper sa ma înșel iar Luni sa îmi dai peste nas! :-)))
PFOAIIIII... MA CALCA PE NERVI-ASTIA CU: AM PIERDUT ONORABIL...NE MERITAM SOARTA BA LOSERILOR. :(((((
Avem fata de barajul Vidraru. Cine zice ca azi puteam sa-i batem pe nemti e doar un visator amator care crede ca suntem pe drumul cel bun. Suntem dupa locul 40 la nivel de nationala. Cu mentalitatea asta vom ajunge si mai rau.
Este un avantaj pentru Rădoi, dar, totuși, fotbalul nu presupune un joc bazat pe speculații și o apărare care, sub o presiune constantă, nu cedează. Nicio apărare supusă unui asediu nu rezistă, apar fisuri. Prima a fost accidentarea lui Burcă- unul dintre cei cei mai buni- apoi oboseala celor de la mijloc, cei ce au dus greul. După ieșirea lui Burcă și intrarea lui Manea, am luat gol. Manea lateral, Burcă, central. N-am apucat să schimbăm sistemul. Hai România! Speranța există, cel mai important.
super gol. pacat, se putea macar un punct in seara asta dar puscas, marin, ivan maini moarte..mai bine il juca pe mitrita, mai tinea de minge
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.