Alte știri din fotbal
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Granzii din București atacă primul loc din Superligă! FC Argeș și Farul s-a terminat indecis
0
Știri din fotbal internațional
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
:))) ziaristul asta castiga bani ptr asa articol ? Germania e in sferturi :))) zice el
Maestrul Ioanițoaia ne explică fotbalul pe îndelete. Cum că ungurii au jucat cu rezervele, altfel nu știm ce ne-am fi făcut. Pot să-i comunic că am câștigat meciul, cu tot cu arbitrul neprofesionist, din dotare? :))
Eu nu pricep ce calcule a facut jurnalistul care a scris acest articol. Cum adica nemtii si-au asigurat deja calificarea? O matematica simpla arata faptul ca nemtii au nevoie de macar un punct ca sa fie siguri de calificare. Daca Germania pierde cu Romania, iar Olanda bate Ungaria, merg mai departe Romania si Olanda asa ca...cumetre jurnalist, de unde ai scos-o pe asta cu Germania care si a asigurat deja calificarea? Voi inainte sa scrieti ganditi?
se face clasament in trei nu conteaza meciurile cu ungaria daca facem egal facem 5 puncte si noi si olanda si germania
Daca bate olanda pe ungaria 1-0 si noi facem 0-0 cu Germania tot Olanda si Germania merg mai departe pentru ca noi avem mai multe cartonase galbene decat celelalte doua echipe. (asta in cazul in care va fi golaveraj perfect). Ca sa stii si tu..
A trecut și perioada de supraveghere de 15 minute, Pfizer style. :))
vezi ca stii sa calculezi dar iti da cu virgula, in cazul in care olanda bate cu 1-0 si noi facem egal ( 1-1 ) cu nemtii, noi mergem mai departe si nu portocala :) orice ai spune momentan iti da cu virgula, doar daca esti nostradamus si stii tu exact ce se va intampla ... de presupus pot si eu sa presupun in felul meu sa ti dovedesc ac nu ai dreptate !
Optimistule! :))
Metre, se pare ca ai reacții adverse grave! De la rapel sa fie?÷)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.