Apropo, Burleanu mai ia prima pentru semifinala asta pierduta, sau doar pe aia pentru calificarea la JO?

manty_one
manty_one  •  28 Iunie 2019, 04:32
Postat de fairplayromania pe 28 Iunie 2019, 04:07

Să îl dam afară pe Puşcaş....si sa intre Tanase, Man,Texeira chiar si Gnoere...:)...... sa fie fecebist, nu contează, ciobanu boxează. Sper sa nu îmi închedeţi contul, că iar ramîneti singuri, fară opinii neutre.

Daca taceai filozof ramaneai,acel bloger nu are ceva de reprosat lui Puscas..ci a vrut sa spuna ca daca se facea 3-1,probabil alta era soarta meciului...in fotbal trebuie sa ai si noroc,oricum FELICITARI acestor tineri care au ajuns in semifinale si nu au fost eliminati rusinos,au aratat ca se pot lupta de la egal la egal cu marile echipe din Europa,speram ca aceasta generatie sa ne faca fericiti multi ani de acum inainte!

fairplayromania
fairplayromania  •  28 Iunie 2019, 04:07
Postat de theunderdog pe 28 Iunie 2019, 03:00

Puscas putea face 3-1 si poate altul era soarta meciului...

blatula
blatula  •  28 Iunie 2019, 03:32

"In țepele Rusiei ?" Mai degraba in STEPELE Rusiei.

theunderdog
theunderdog  •  28 Iunie 2019, 03:00

bogdan_rbf
bogdan_rbf  •  28 Iunie 2019, 03:00

Dinu e un imbecil si un frustrat...sa isi vada de treaba lui si sa lase echipa asta nationala in pace...nu are nici un merit si nici un drept sa critice munca altora...sa mai bage un trabuc si sa se linisteasca

theunderdog
theunderdog  •  28 Iunie 2019, 02:59

Ce oportunitate mare am avut sa ajungem si noi intr-o finala! Ramane sa ne intrebam ce ar fi fost fara faultul ala inutil in careu. Asta e. Pacat totusi ca au dat si golul 4, suna prea rau 4-2 la ceea ce a fost pe teren.

910155375674459
Metzler Walter  •  28 Iunie 2019, 02:27

la 2 1 la pauza trebuia jucat mai atent ca se stia ca echipa germaniei o sa joace la victorie,ei joaca pina in ultima. clipa nu cedeaza,echipa romäniei a jucat din ce in ce mai slab,in prima repriza au jucat pre avansatsi ei ne-au prins de citeva ori pe contra atac cind au dat un gol.ori cum echipa germaniei e cu un numar mai mare,felicitari baietilor ca au avut momente de joc bun.

Metzler Walter  •  28 Iunie 2019, 02:26