Comentarii (32)

sibelius  •  27 Iunie 2019, 21:33
Postat de forza_viitorul pe 27 Iunie 2019, 21:23

Corect Gabi Balint! La pauză s-a schimbat strategia. Dacă jucam la fel ca în prima repriză am fi marcat, am fi primit și chiar dacă am fi pierdut, am fi lăsat o impresie bună. Așa, s-a văzut că românii nu au mentalitate și atitudine. De aceea nu avem jucători în fotbalul mare.

Nu mai puteau fizic.

forza_viitorul  •  27 Iunie 2019, 21:31
Postat de 1745flo pe 27 Iunie 2019, 21:24

Deci cine a mancat meciul generatiei neterminate? Sa spunem adevarul, in frunte cu tac-su!

Cap de trestie, era 2-2. Ianis a greșit acolo, dar tot el a scos penalty-ul pt noi. Nu i se poate imputa nimic în afară de acea greșeală. Proștii ca tine (gen Radoi) credeau că putem să ne apărăm non stop o repriză și să câștigăm cu 2-1. Adevarul e că toată echipa a fost praf în a 2-a repriză, începând cu mult prea lăudatul Radu și terminând cu fundasii de brânză prin care a trecut mingea și la golul 3 și la golul 4.

Hostiuc Catalin  •  27 Iunie 2019, 21:30

extraordinara performanta.dupa prima repriza aveam asteptari mai mari.asta este baieti,capul sus.

omanbiik  •  27 Iunie 2019, 21:29

esti Cretin,atata tot

Mish Mosh  •  27 Iunie 2019, 21:29

Ati inceput hater-ilor ?

Lengyel Adrian  •  27 Iunie 2019, 21:27

Nepotul lui Eichmann (si finul lui Heidrich) Amiri a fost cel mai bun "neamt" RUSINE MERKEL. Sper sa tremuri pana crapi!!!

1745flo  •  27 Iunie 2019, 21:24

Deci cine a mancat meciul generatiei neterminate? Sa spunem adevarul, in frunte cu tac-su!

forza_viitorul  •  27 Iunie 2019, 21:23

Corect Gabi Balint! La pauză s-a schimbat strategia. Dacă jucam la fel ca în prima repriză am fi marcat, am fi primit și chiar dacă am fi pierdut, am fi lăsat o impresie bună. Așa, s-a văzut că românii nu au mentalitate și atitudine. De aceea nu avem jucători în fotbalul mare.

Costelus Cas  •  27 Iunie 2019, 21:19

Lucrul bun e ca se mai liniștește si Gica Hagi. Era de-a dreptul grețos. La 2-1 pt Romania face Ianis un 11m aiurea si se schimba soarta meciului. El s-a crezut in liga 1, acolo nu dădea niciun arbitru 11m la faultul lui Ianis.

Coman Lucian  •  27 Iunie 2019, 21:19

Bravo Romania,daca Rădoi juca în Germania ai snopeam ,dar asta e,am făcut prea mult Multumim

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4