Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar ce a urmat este incredibil
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Not great, not terrible. Important e sa batem maine in Armenia!
Ce tot ii dati cu hate unii lui Mutu? Mi se pare ca a facut o figura foarte frumoasa, am facut egal cu echipe care au sisteme de juniori de 1000 ori mai bune ca ale noastre. Am plecat acasa cu 5 puncte, alta data priveam la televizor cand antrenau altii. Chiar daca castigam Euro u21, ce credeti ca se intampla? Turneul asta e doar o competitie prin care poti sa iei pulsul cu echipele mari, sa castigi experienta. Si echipa a facut asta cu brio, ne-am descurcat excelent.
Am ratat calificarea, dar putem pleca de la acest campionat european cu capul sus !! Avem o generatie talentata si nu nea-am facut de rusine in fata a doua puteri fotbalistice din Europa !! Desigur ca se putea mai mult !! Dragusin putea juca in toate meciurile pentru ca se vede ca a invatat multe la Juventus, Morutan, perla ciobanului” este un jucator supraevaluat, cateva driblinguri inutile, in rest aproape inexistent in ultimele doua meciuri !! Niciodata Becali nu va lua multi bani pe el pentru ca nu va ajunge la echipa mare a Romaniei !! Popescu ar fi trebuit folosit mai mult timp pentru ca este talentat si are tupeu. Viitorul nu arata rau !!
Si ei vroiau sa depaseasca performanta de acum doi ani... De ce dracului isi promit astfel de obiective SF?
Un pic de ...cocaina nu ???
Scuze: Oprut nu Hodut...
Mutu se da "virgin" dar a facut destule greseli ! De ce nu a jucat Boboc si a bulversat apararea cu Harut in stanga si cu nulitatea de Vladoi, avandu-l fundas stanga pe Hodut ? De ce l-a ales pe Dulca, de ce Chindris cel mai mediatizat fundas nu a fost folosit deloc (Ciubotariu a gafat din primul pana la ultimul minut). De ce nu a inceput meciul cu Ciobanu si Morutan ?... Daca nu au fost motive subiective, Mutu a fost cel putin neinspirat.
Viitorul arata bine! Sa nu uitam ca am avut în fata 2 naționale care au scoli de fotbal adevărat, nu ca noi... Care avem 2 academii la nivel înalt. Tot o data sa nu o dam și pe Ungaria la o parte.... Orban investește de 10X mai multe decât investesc guvernanții noștri în sport! Bravo România! Bravo copii!
Am fost egali cu Germania si Olanda!asta zice totul,la fel ca si 6-1 :)) Tot respectul pt baietii nostri!
La tineret, jucători talentați și... doar atăt! Neașezați bine în teren, înceți în mișcări și găndirea jocului fața de nemți și olandezi. Totuși s-au prezentat onorabil cu plus pentru Vlad, Pașcanu și Mățan. Mediocrii Ciubotariu, Vlădoiu, Moruțan și Adi Petre. De perspectivă cei doi jucători intrați pe final de meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.