Comentarii (85)

rivaldinho  •  26 Iunie 2019, 16:22

Banuiesc ca Tolontan are in plan si distrugerea nationalei de tineret, probabil e ordin din Vest ca Romania sa nu fie fericita! Adica sa fie mai usor de depopulat si de stapanit. Judo-ul si gimnastica le-au distrus deja. Dupa acest articol, si daca pierdem vom avea de suferit. Mai ales daca pierdem la scor, se va spune ca au pierdut intentionat. Iar daca castigam, oricum sunt "nationala interlopilor". Il astept pe Hagi sa va dea replica si sa va desfiinteze cum a facut-o si la meciul cu Paraguay! Voua nu va pasa de sport.

rivaldinho  •  26 Iunie 2019, 19:45

Masonii de la GSP au primit ordin satanic sa dezbine Romania si romanii!!

afaraumdinfotbal  •  26 Iunie 2019, 18:29

In contextul faunei toxice care misuna pe langa: campioana cooperativei (chfereul), conducerea politruca a FRF si selectioneri nu trebuie sa mai mire pe nimeni bataile din tribuna, scandarile regretabile, fumigenele etc!

tonyys  •  26 Iunie 2019, 16:05

Pai daca ispășește pedepasca în Italia cum e liber și face poze cu Rădoi ?

ovidiu_3003  •  26 Iunie 2019, 18:17

...*** sunt interlopi extrem de periculosi ?...dar ce au facut ?...s au batut cu jandarmii si i au invins ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vicentiu Savin  •  27 Iunie 2019, 15:45

Ce credeati ca fotbalul e un sport de lorzi ...

Maria Rusu  •  27 Iunie 2019, 14:16

Nu-i de bine! Păcat!

Geani Muraru  •  27 Iunie 2019, 13:35

Fie gradina cat de frumoasa tot mai apare cate un daunator