Comentarii (85)

observator_federal  •  26 Iunie 2019, 17:47

Contra, Hagi, Stoichiță ș.a.m.d. se fotografiază cu orice "suporter", ba chiar și cu animalele de companie ale suporterilor... Nu cred că maneliștii ăștia caftangii sunt principalul pericol pentru băieții noștri, ci "idealurile" de înnavuțire rapidă și șmecherească spre cu care "le deschid ochii spre lume" Giovani, Gigi, Prodanca sau chiar regele în adidași, Gică... Rădoi este incredibil de lucid și echilibrat, și alături de unii dintre fotbaliști (Radu, Pușcaș, Pașcanu - în special cei plecați de mici în lume) poate impune un climat civilizat în ambianța atât de entuziastă (și lejeră moral) de la lot. Fără bișnițari și interlopi în anturajul Naționalei!!

rivaldinho  •  26 Iunie 2019, 16:22

Banuiesc ca Tolontan are in plan si distrugerea nationalei de tineret, probabil e ordin din Vest ca Romania sa nu fie fericita! Adica sa fie mai usor de depopulat si de stapanit. Judo-ul si gimnastica le-au distrus deja. Dupa acest articol, si daca pierdem vom avea de suferit. Mai ales daca pierdem la scor, se va spune ca au pierdut intentionat. Iar daca castigam, oricum sunt "nationala interlopilor". Il astept pe Hagi sa va dea replica si sa va desfiinteze cum a facut-o si la meciul cu Paraguay! Voua nu va pasa de sport.

caoradea  •  26 Iunie 2019, 22:18

Mai baieti, toata tara asta e plin cu acesti interlopi vazuti sau nevazuti.... Bineinteles ca si politicul este implicat, adica si ei sunt intr-un fel interlopi... Nici unul dintre ei nu are treaba cu dezvoltarea societatii sau a bunastarii acestui popor. Profit sa fie si atat. Pacar ca baietii astia din sport, care au ceva rezultate se asociaza cu acesti derbedei. Dar nu e de mirare, nivelul lor, adica a sportivilor, conducatorilor este acolo unde e...adica lasa de dorit, sa ma exprim mai civilizat. Asta e nivelul lor, insa uita ca teoretic ei sunt intr-un fel simboli, modele pentru generatia care-i urmeaza. Ce sa vada generatia urmatoare ? Ca, politicienii sunt inchisi, sunt corupti, sportivii stau cu banditii, interlopii...asta vor invata.

rivaldinho  •  26 Iunie 2019, 19:45

Masonii de la GSP au primit ordin satanic sa dezbine Romania si romanii!!

afaraumdinfotbal  •  26 Iunie 2019, 18:29

In contextul faunei toxice care misuna pe langa: campioana cooperativei (chfereul), conducerea politruca a FRF si selectioneri nu trebuie sa mai mire pe nimeni bataile din tribuna, scandarile regretabile, fumigenele etc!

steauanuefcsb  •  26 Iunie 2019, 16:27
Postat de iosif_vs pe 26 Iunie 2019, 15:39

Oameni de omenie, Beni si Udrea

Ce prost e asta!:))))

tonyys  •  26 Iunie 2019, 16:05

Pai daca ispășește pedepasca în Italia cum e liber și face poze cu Rădoi ?

ovidiu_3003  •  26 Iunie 2019, 18:17

...*** sunt interlopi extrem de periculosi ?...dar ce au facut ?...s au batut cu jandarmii si i au invins ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lapusneanul  •  26 Iunie 2019, 16:51

cum adica...sorin udrea isi ispaseste in italia o pedeapsa de 6 ani si 8 luni????? face inchisoare in libertate ?.:)

Vicentiu Savin  •  27 Iunie 2019, 15:45

Ce credeati ca fotbalul e un sport de lorzi ...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9