Alte știri din fotbal
„Să înceapă demolarea!” » Buldozerele intră pe stadion, după decernarea trofeului de campioană
0
Dinamo l-a convins » Fotbalistul a semnat: perioada contractului
0
Control antidoping la finala campionatului! Primele detalii
1
Emil Grădinescu e revoltat de situația de la CFR Cluj: „Te duce cu gândul la lumea interlopă”
0
Știri din fotbal internațional
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar
0
Scandal intern la „tunari” » Drumul la Budapesta, o provocare de mulți euro
0
S-a aflat arbitrul exclus de FIFA de pe lista pentru Mondial! A fost arestat după ce a fost acuzat de agresiune sexuală asupra unui adolescent
0
Jose Mourinho, întrebat direct dacă o va prelua pe Real Madrid în această vară: „Aș fi răspuns la fel”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
GICA HAGI a fost un fotbalist foarte bun dar care nu a reusit la marile echipe pe unde a fost chiar datorita intelectului ....!!!! Daca nu era M LUCESCU sa-l ia in B la Brescia sa-i relanseze cariera , nu mai exista nici perioada lui glorioasa de la Galata ...!!! El cu nasu - sau vor sa dea minte la toti romanii desi n-au ce ...!!!!
Vaaai, cum de la juniori? De la juniorii aia produsi de Hagi? Baietii aia sfrijiti care vor doar manele, bautura si se fac de ras in avion?
Respect pt implicarea lui Hagi, dar sa nu uitam unde joaca fotbaliștii lansați de viitorul/farul afara , mulți au revenit în tara iar cei ramasi joaca la echipe slăbuțe, citi fotbaliști avem în campionatele top 5 din Europa? Diferența dintre generațiile de azi si generația de ,,,aur,, este ca între Hagi și Ianis Hagi adică imensa în favoarea seniorului
Cât de ”baban” ? 250.000 de euro ? Cam atât a luat Rădoi pentru cei doi ani de ucenicie în fotbal la cârma echipei naționale.
O filozofie de joc castigatoare. Pai nu ar fi mai ieftin Ionut Chirila in cazul asta? Geaba, s-a demonstrat in peste 10 ani ca nici Regele nu are antrenori competenti de copii, si atunci ce valoare mai au vorbele lui?
ca de obicei, hagi spune o salata de cuvinte care de fapt nu transmite nimic. sa fie bine sa nu fie rau. gen.
De câte ori intru si citesc comentariile sunt tot mai dezamăgit,sincer...Dl Hagi,degeaba...suntem prea deștepți pt proiectele tale,suntem foarte deștepți..Doamne,omul spune ce simte,ce vede iar noi ..praf!???????
Nu avem fotbaliști. Aceștia sunt destul de moi, fricoși , se împleticesc mereu când trebuie să arate ce pot. Se lasă dominați, nu au viziune. Sunt pentru ligile inferioare din Europa când ajung acolo. Când joaca in cupele europene își arată limitele. Problema nu este de acum. Problema este la nivel de juniori. Acolo antrenorii sunt corupți. Joacă doar cei care cotizează. Din această cauză aria de selecție juvenila este foarte restrânsă. Cei care ar putea sa joace fotbal așa cum ar trebui , renunță. In acest moment nu avem viitor. Probabil va deveni un sport care va muri în acesta țară.
Chiar nimeni nu intelege ca Hagi putea linistit sa isi investeasca banii obtinuti in fotbal in orice afacere imobiliara ( chiar a facut asta cu Hotel IAKI -adica Ianis-Kira) si sa produca, cel mai probabil, mult mai multi bani ? Nu intelege nimeni ca el NU poate trai fara fotbal ? Si cam cat iubeste fotbalul ? Poate nu va fi cel mai buntrenor, dar SIGUR , nu vine la Nationala nici pentru bani nici pentru Ianis. Ianis este deja acolo......
Ce a facut in afara de bani?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.