Alte știri din fotbal
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
2
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai ma ***. și Barcelona a luat bătaie cu 8-2 cu jucători de 1 miliard pe teren. Ne-au bătut, meci amical asta e, cu câteva zile în urma bătuse Polonia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce legatura are Ianis cu asa-zisa "afacere" prin care Gicuta ar fi obtinut "gratis" (?!) "doua hoteluri "..?!...nu mai stiti ce sa mai mintiti ca sa-l denigrati, sa ramana tot sistemu asta putred pina-n maduva oaselor... Hagi va veni si ne va ridica unde eram pe timpuri !
Imparatul e gol-pusca! Am mai spus-o, Hagi e antrenor cum e Printu fotbalist. El a fost mare ca fotbalist si apoi angajat din inertie la nationala, Galata si Bursa unde a dat chix total. Toata viata doar el singur s-a vazut antrenor, si aplaudacii care il vad pe Printu un Neymar. In rest, nu l-a angajat nimeni (finu nu se pune).
Hagi si-a produs niste bani si obligatii. Atat. ZERo fotbalisti.
Foarte bine si corect punctat, Hagi a primit bani si facilitati la greu de la stat nu inteleg de ce se tot victimizeaza ??
A facut-o pentru bani nu de amorul artei .
Nu prea am timp acum, ca as avea mai multe de spus. Părerea mea este ca nu Selecționerul e atât de important, cât materialul de lucru. Avem nevoie de un fotbal calitativ în Liga 1. Sa mai lăsăm străinii și no name'urile, sa luam de buni someri de lux pe care nu ii vrea nimeni.
Daca faceau toti fotbalistii ce a facut Hagi pentru romania va asigur ça eram o forta avem nevoie de investitie scoli centre academii Ceia ce guvernul si FRF ( BURLEANU SI STOICHITA ) nu se implica nu exista proiecte de salvare nimic santem zéro SI santem si noi vinovati pentru ça nu lovim in inima problemei lovim pe Hagi si pe cine nu trebuie Deci nu mai veniti cu comentarii negative Trebuie sa intelegem realitatea politica coruptia Lovim inima problemei
Nu a cheltuit nimic din banii lui sau foarte putin. Daca chiar a cheltuit vreodata, nu o mai face acum, ca sta EXCLUSIV pe banii consiliului judetean. A "cumparat" doua hoteluri de stat pe gratis sau cu o fractiune de pret. Asa si eu sunt om de afaceri, de maine chiar! I-as trece cu vederea toate astea pentru ca ne daruieste zilnic niste perle de gandire inconfundabile, de ne tavalim de ras, daca nu era erau minciunile non-stop cu fii-su, cum ca ar fi fotbalist si ar avea oferte (basca Scotia "la picioare"...).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.