Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Ar cam trebui prescrise niste pirule regesti domnului fara statuie.... nu tu ! Ala cu mustata!? Nu ... vreun *** care se autosesiseaza si observa o *** prematura in preajma calificarilor ! Avem niste finale in fata cu Andorra si Kosovo ! Avem nevoie de liniste ! Asa ca ... bagatil pe scumpete sau dati calmante la monarch!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar mai lasane in pace cu fiul tau ca ai isterizat o tara intreaga ,vezi ca e rezerva nu are valoare situ o dai cu printisorul !
Hagi a fost mare jucator! Dar Janis nu mi se pare la acelasi nivel cu taicasu ca si jucator! Mi se pare un jucator de duzina plus un pic si cred ca si celor de la Rangers la fel li se pare ca daca era ca taicasu era titular si inainte de accidentare si dupa in fiecare meci, sa faca diferenta dar nu a fost si nu e nici acum! Deci cumva il inteleg pe hagi senior dar Janis nu e jucatorul care era el, nici pe departe, in primul rand pt ca nu are dribling iar un jucator mare are si dribling pe langa viziune in teren. Dupa rezultatul de azi de la u19 cu norvegia, 0 la 4 cred ca avem multi jucatori de duzina si atat, nu cred ca ne calificam nici acum cu nationala mare in primul rand pt ca nu mai avem jucatori care evolueaza la echipe puternice din strainatare.... România, trezeste te!
Nu-i mai dati fratilor microfonul! Nu i-l mai dati! Lasati-ne sa ne amintim de el asa cum era odata, pe teren! E clar ca omul are probleme... si inca grave!
Auzi la nasroșu: ,,joaca la cel mai mare club,, hahahaha !
Respec Hagi dar hai sa nu facem din Rangers un monument al fotbalului european ca devenim ridicoli. Și sa nu vorbim de respect pt ca dv ați luat primul titlu cu un egal pe arena națională și va.ti bucurat la golul lui Coman excesiv în fata galeriei Stelei acolo va.ti pierdut respectul acestui club care va lansat în Europa și cu care ați câștigat o cupa europeana cu acest club .
Fac eu petitie si strang semnaturi sa-l bagam pe Ianis la nationala titular pe viata, doar sa nu-l mai aud pe Hagi facandu-i marketing.
Cosmin Contra si Mirel Rădoi au fost fotbaliști cu experienta.Prof sport Edi face doar filozofie și combinatii varza
Avea oare nationala nevoie de acest subiect acum in preajma meciurilor.......
Nationala Romaniei nu are nevoie de Ianis la acest moment. Hagi ne spune ca Ianis este mai important decit echipa, mai important decit nationala. Chiar nu se gaseste nimeni sa-i spuna ca ce face strica nationalei, echipei, lui si lui Ianis. Rangers nu este echipa importanta, iar Ianis a dat citeva golutri, fundasul dreapta are de vreo patru ori mai multe goluri date in perioada in care Ianis era valid. Cu alte cuvinte U21 nu facea nimica fara Ianis, la fel si Rangers, iar nationala nici atita. De fapt lui Hagi ii este frica ca nationala bate se cristalizeaza o formula de joc iar Ianis joaca la U25 :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.