Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru Daniel Pancu: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
0
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
1
Știri din fotbal internațional
Gabi Balint, avertisment înaintea barajului pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Gica Popescu a antrenat vreo echipa? Comenteaza in calitate de ce? Cumva de cel mai slab jucator de la campionatul mondial din 94 ? Nu stiu de ce nimeni nu are curajul sa spuna ca Gica Popescu, de fel un mare jucator, a fost una din foarte putinele verigi slabe de la mondialul din 94. Nu ma refer doar la faptul ca golul lui Andersson e mai intai al lui si apoi al lui Prunea. Ma refer la intreaga sa prestatie. Domnul Gica Popescu ar trebui sa ii pupe mainile lui Anghel Iordanescu pentru faptul ca l-a tot titularizat la acel mondial. Rautatea dlui Gica Popescu fata de Anghel iordanescu si de tot ce tine familia Iordanescu e vizibila acum. Caracterul lipsa iese la suprafata. Abia astepta momentul, doar fiindca are el de platit nu stiu ce polite cu Iordanescu. De ce nu a fost la fel de vehement cu amatorismele lui Radoi? De cand aceasta brusca preocupare pentru soarta echipei nationale din partea yesmanului de la Farul? Da, nationala a facut un joc execrabil, dar sa iesi sa o ataci in halul asta la pauza, tu care ai dormit in șoșoni in sfertul din 94 si care nu ai avut sange in instalatie la penaltyuri sa executi o lovitura, de mare lider al generatiei ce erai, arata inca o data ca de fapt esti un zero barat domnule Gica Popescu, ca si caracter. Vrei sa vina Hagi sa antreneze? Ce crezi? I a fost propus, dar fost las, ca intreaga ta generatie.
Cred ca echipa asta pierde si barajul pentru liga I, d-apoi sa mai joace peste granita. Elegant ar fi ca o persoana cu raspundere le dea un an de pauza, timp de gandire pentru cine are asemenea aptitudini daca mai merita sa cheltuim pe deplasari, echipamente, antrenori.
Ce mai cauta aceste epave gen Alibec, Maxim, Mitrita in echipa Romaniei . Nu au dovedit niciodata. Chiar daca ar vrea nu pot. Curatenie, asta e cuvantul potrivit, necesar si oportun .
Edi si mai cum?
Sa ii invete Popescu cum *** victoria. Vor lua toti cu suspendare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sunt antrenorii asa e si echipa . Adversari cu care ne-am putea compara : andora, moldova,gibraltar, lituania, si cam atat . Dupa cum s-a vazut ieri pana si georgia ne da clasa . Cine este acesti asa zis antrenori, la ce mari echipe au jucat, ce antrenori mari au avut de unde sa invete ?
Cand ati jucat D-voastra,...apararea era aparare. Acum apararea este ciur cu Chiriches gaura cea mai mare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.