Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Iuliu Mureșan n-are dubii după ce CFR Cluj a răpus-o pe FCSB pe Arena Națională: „Acum eram pe primul loc”
0
„Îmi asum toată responsabilitatea” » Charalambous s-a ridicat și a părăsit conferința
0
Răzbunarea premeditată de Cordea » A marcat în poarta fostei lui echipe, apoi a explicat de ce s-a bucurat: „De asta!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Deschidere de scor pe Olimpico!
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Desi multi il critica in acest moment pe Adi Mutu, sa nu uitam faptul ca in ultimii 10-12 ani, el a fost decisiv pt nationala noastra. Niciun fotbalist nu a avut un rol atat de important in echipa noastra, nici macar Hagi (pt ca el mai avea un Raducioiu, un Lacatus, un Adi Ilie pe langa el). Mutu a fost singurul FOTBALIST pe care l-a dat tara noastra in ultimul deceniu. Daca avea mentalitatea lui Hagi sau Gica Popescu, ajungea departe acest jucator. Bag mana in foc ca in urmatorii 30 de ani nu vom mai avea un jucator de talia lui Mutu, orice "mini-performanta pe care o vom obtine va fi rezultatul muncii de echipa si a ambitiei acestei nationale".
De a FACE CU TINE:)))
România n-are nimic de a facu tine:))
Piturca stie ce face , inca 3 puncte cu Olanda si fara gol primit ! Sper ca dupa succesul cu Olanda cei care au postat aici șuvoaie de injurii la adresa selectionerului sa aiba puterea sa isi ceara scuze !
+1
un singur om ar putea rezolva pt. dotdeauna discutiile de genu ; nu e bun cocis , mutu nu mai poate juca 90 de min. ... toate discutiile si comentariile ....si acela este Piturca . dar ar fi culmea ca intr-o campanie de calificare sa apara un selectioner sa de-a explicatii... de ce .. sau nu foloseste unii jucatori . este chiar asa de greu de priceput ?? adversarii asta asteapta
asa e.
Mai penibil decat a fost Gica Popescu in ultimul an de cariera nu va fi nimeni....tocmai el sa comenteze acum la adresa lui Mutu...!
mutu e nepregatit n-are ritm de joc , viteza e in afara jocului n-ar mai trebui convocat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.