Alte știri din fotbal
SOS! Dinamo are infirmeria plină înainte de barajul pentru Europa » Ce jucători vor fi recuperați în timp util
0
Gică Hagi, conferință de presă cu două săptămâni înainte de primul meci al mandatului
0
„Începe haosul la club!” » Jucătorii de la CFR Cluj s-au săturat și au luat o decizie radicală
0
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă li se oferă oltenilor pentru transferul său
1
Știri din fotbal internațional
Când se joacă finala barajului pentru Conference League dintre Dinamo și FCSB / Botoșani + stadionul ales
0
Liber de contract, Dorin Rotariu anunță: „Pentru ei vreau să joc”
0
A intrat în istoria Premier League! Puștiul lui Arsenal a doborât recordul lui Phil Foden după titlul câștigat de „tunari”
0
Erling Haaland, promisiune pentru sezonul următor: „O eternitate!”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
0
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Iuda ar fi bun în las fierbinți . Jucătorii buni nu joacă în Turcia decât la echipele mari nu la no name gen Alanya . Gigi baba și mitraliera.
Prostii tipice unui investitor care e "pușcărie" la recunoscut talente. A se vedea cazurile: Alibec, Politic, "George" Popescu și multe alte mari valori aduse de el la echipa. Taci, bai nene din gură! Vorbești numai prostii!
Dacăve atât de bun Drăguș, de ce nu a marcat nici un gol sezonul ăsta și doar două sezonul trecut? Se pricepe Gigi la fotbal cum mă pricep eu la inginerie aero-spațială.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.