Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
64
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
4
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
7
Știri din fotbal internațional
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
2
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
A zis cumva "pușcărie"???? Pușcărie??? Reclama vie la Poarta Albă face pe cineva pușcărie? Pai și FCSB (cu care eu țin) nu e tot o pușcărie de organizație și de echipă? Care e așa pentru ca e condusă de o pușcărie de patron și președinte?
Adică, ocnașul ocnașilor strigă „Pușcăria pușcăriilor”???!!
concret lose give me 5 in a row
Ratiu joaca bine meci de meci.fara el mai luam multe goluri in alte partide.echipa nu joaca bine,poate sa vina antrenori peste antrenori.
Să fim serioși, la cum i-a pus Lucescu în teren puteam marca doar dacă jucau de-a latul, și nici atunci. Păi Mihăilă și Man nu au motoare turbo ca alții, sunt buni, dar nu chiar atât cât le cere antrenorul. Noi de la Dan Petrescu încoace, nu am mai avut jucători cu atâta dispoziție la efort. Păi cei din liga mămăliga joacă la viteza a II-a, iar când trec adversarii pe lângă ei ca acceleratul prin Ciulnița evident că nu-și doresc experiente de-astea în viitor, și optează pt un campionat la cămile, care merg mai legănat!
Rade ciob de oala sparta.
Prietene ce te mai incurci cu nume, cu X,Y,Z ?! Cel mai slab a fost, este si va fi, invariabil de la FCSB indiferent cum il cheama, cum a jucat, daca a fost sau nu convocat... nu e mai simplu asa ?!
Stai calm ca aici de obicei comenteaza numai nepriceputi. Echipa Romaniei asa slaba cum e ea nu are voie sa inceapa fara Dragusin Ratiu or Radu adica singurii 3 care joaca fotbal cu adevarat in niste campionate adevarate.
Cine s-a găsit să vb, pușcăriașul pușcăriilor !!
Cretu e bunicel, dar Ratiu e chiar bun. Nu a facut un meci mare aseara, dar nici asa sa dai in el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.