Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » Conflictul politic blochează inaugurarea: „Nu știm ce se întâmplă acolo”
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Prostalaul de departe....***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce facatura de știre?!Oare„ziaristul”ala chiar o crede,sau o vinde„miorițelor”?!
Cred că mult declaraţii ale lui Becali sunt facute la cererea jurnaliştilor.... altfel nu le-ar publica ! Cineva trebuie scitească ceva.... Practic, este o bătaie de joc la adresa oamenilor din fotbal , a ziarelor si a televiziunilor , altfel , nu văd cum o redacţie care se respectă spublice aşa ceva....
Cum vedeți voi mă doar ce vă convine? Au jucat ca niște gloabe, toți, aici nu se fac discriminări, au jucat cu România pe piept dar au făcut-o slab, foarte slab.
Ce prostalau:))))
*** pe siteurile romanesti ca deja faci ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu mustaciosul D1ncu in spate si cu Burleanu la federatie inca vreo cateva mandate de acum inainte o sa ajungem in ultima grupa valorica alaturi de Malta,Insulele Feroe,Luxemburg,ce coincidenta... cam de pe cand sunt astia doi in spate a inceput si hegemonia cfr-ului si automat si prabusirea nationalei Romaniei!!
E INCREDIBIL CE CANALIE E CIOBANUL ASTA PUSCARIAS!!! CHIAR CREDE CINEVA CA VOTA ARGASEALA ASA CEVA FARA SA CEARA VOIE??? SI DACA VOTA FARA VOIA CIOBETELUI NU ZBURA A DOUA ZI DE LA FCSB??? Chiar ma ciobane, daca a votat fara voia ta ca l-a cumparat Burleanu DA-L AFARA PE ARGASEALA!! HAI, SA TE VEDEM MA RAZBOINICULE DE CARTON!!!
cand au jucat stelistii era 0-0 cu muntenegru,0-0 cu bosnia si 1-0 pentru romania cu finlanda. cand n-au jucat era deja 2 sau 3-0 pentru muntenegru si nu mai conta nimic.
culmea este ca atunci cand au jucat cei enumerati de tine nu numai ca nu am luat gol dar am si dat singurul gol. iarasi te umilesti singur bah.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.