Alte știri din fotbal
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
1
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
6
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Gest fără precedent! Naționala visează la prima calificare la Campionatul Mondial, iar eroul este momit cu un apartament de lux
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Cum sa fie mai bun decat cei doi Marin ? Va fi cu siguranta rezerva !!
Sir Alex of Pipera a grohăit din nou! Hough, să vezi când începe să îi facă și tactica lui Lucescu! Iar servitorii gsp publică tot ce râgâie ăsta, mai conștiincioși ca scribii pe vremuri.
Deh, ca de la antrenor la antrenor. Lucescu (ăl bătrân) vs Jiji van der Ojeer.
Lucescu e in fotbal de cand pacientul din Pipera cu matanii pe mana si fes penibil inca nu se nascuse! tarziu, mult mai tarziu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De câmd ațtepta sireacul Lucescu aprecierea lui Jiji
I primul rand ca daca era vorba de un jucator de la alta echipa, nu de la FCSB, nu mai sarea Gigi sa spuna ca Mircea Lucescu are ochi. In al doilea rand Lucescu nu are nevoie de confirmarea lui Gigi pentru nimic in materie de fotbal.
Se vede ca Ferguson de Pipera are ochi mai buni decit oricine, ptr bani!)))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne fereste ce mentalitate ,cineva nu mai vede bine ,Lixandru mai bun ca amindoi Marin , poate in visele lui Becali , cred ca nici meciul de aseara nu l-a vazut bine ,un haos total ,nu mai stiai unde sunt fundasii si unde sunt atacantii ,Radunovic ajunsese mijlocas dreapta ,,haos total,alergau ca niste speriati
Pai Eanix cum nu joaca el la echipa de club a fost cel mai decisiv fotbalist al Romaniei in ultimii 2 ani(goluri si pase de gol) conform statisticilor Gsp...pai cum facem?Coman de ce a fost convocat daca narea lui realizare pentru Romania este un gol cu amatorii din Andorra???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.