Alte știri din fotbal
Gigi Becali i-a scris lui Valeriu Iftime după ce l-a bătut la baraj: „Domn’le, găsiți altceva”
0
Cornel Dinu a analizat Dinamo - FCSB: „Duelul a două cluburi conduse prost din birouri...”. Ce avantaj crede Mister că are Dinamo
0
Directorul Gazetei, deranjat de barajul pentru Conference League: „Nu are logică” » Cum anticipează derby-ul dintre Dinamo și FCSB
0
Becali și Nicolescu s-au „intersectat” în direct: „Au luat-o în freză!” / „E un semnal de alarmă”
0
Știri din fotbal internațional
De Zerbi a ținut să-l menționeze pe Drăgușin, după ce a salvat-o pe Tottenham de la retrogradare: „TOP!”
0
Un fan e în stare gravă după derby-ul amânat cu o oră » Out din Liga Campionilor, dar Luciano Spalletti rămâne!
0
Luciano Spalletti, aspru după ce a ratat Champions League: „Juventus duce lipsă de caracter, trebuie jucători care să ridice nivelul”
0
Cutremur la Milan după ratarea Ligii Campionilor! Ce plănuiește patronul rossonerilor
2
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
8
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Asasina cu ruj și mascara care a devenit coșmarul naziștilor. La doar 22 de ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Slava Domnului ca s-a terminat cosmarul...totusi, sper ca in retur tricolorii sa joace fotbal...
Un 2-0 la Bucuresti ar fi posibil. Cu doua conditii: 1. sa se joace pe Ghencea, unde exista sisteme audio-video de supraveghere in vestiarul oaspetilor si 2. sa nu se faca control anti-doping!
2-0 cu Grecia la Bucureşti e perfect posibil. Dar nu cu gloabele astea puturoase ce nu cunosc mândria naţională, ci doar mândria din portofel.
Deja FRF a trimis o adresa pentru un imprumut a lui Messi (accidentat joaca mai bine decat ai nostrii), CR7 e ocupat cu calificarea (a dat un gol deja lui Zlatan), Riberry are de recuperat un 0-2 pentru Ucraina si nu se baga sa vina. Sunt unii din SOmalia care s-ar risca insa le e frica ca ii antreneaza Pitzi si pleaca de acasa jucatori de fotbal si se intorc sculeri matriteri.
Prosti aia care se vor duce la meci pe Arena Nationala....ar trebui sa jucam fara spectatori poate asa or sa inteleaga D-nii Jucatori ca suferim sii noi cand ii vedem cat de verze sunt.
Romania a jucat slab dar si arbitri nea curatat, un gol poate doua din ofside si un rosu aiurea la lazar plus alte fauturi acordate foarte usor de arbitru. Si comentatoriu au spus acelasi lucru. La meciul retur daca castigam la diferenta de doua goluri speram sa nu avem parte de arbitraj ca cel al portughesului
nu cred ca a fost cineva inde'ajuns de cretin sa creada ca puteam bate Grecia. noi n-aveam ce cauta nici la baraj. am luat locul Turciei care merita sa fie aici si sa bata Grecia. cu expiratii Lobont, Cocis si Rat vrem noi sa mergem la CM? suntem patetici. ne bat astia si acasa de ne scot fotbalul din cap.
am zis ca pe Maxim il baga la 2-3 pt Grecia ? am zis. L-am invatat pe Piturca.
cand te numesti pisurca si echipa pe care o trimiti pe teren o "ghicesti" cu ajutorul zarurilor, ce sa mai spunem!cine crede in actualul staff aflat la conducerea echipei minimale,este de compatimit.pisi nu are nici-o treaba cu tactica sau cu meseria pentru care este platit,in schimb este profesor in smen, barbut ,poker si tot ce inseamna vagabonteala!nu vreau sa intru in detalii dar cred ca absolut toti romanii au vazut ca tanase nu are ce cauta la echipa nationala la fel si lobont,cocis,bolnavel stancu,goian....hai romania!
duceti-va frate pe stadion si tipatri hai romania. sa incurajam nationala. asta-i nationala? avem jucatori la man city, la stuttgart, in primele ligi din franta sau italia, insa nimeni nu le poate lua fata lui lobont, goian, tanase, grozav sau stancu. bine piti. ma intreb daca obiectivul lui e calificarea la euro 2016 sau construim din nou nationala si avem drept obiectiv mondialul din 2018? piti, unicul antrenor. nicio idee tactica, nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.