Articol de GSP - Publicat luni, 15 octombrie 2018 18:05
Ionel Dănciulescu a fost invitat la GSP LIVE și a analizat partida din Liga Națiunilor dintre România și Serbia, încheiată cu un egal alb. Ciprian Tătărușanu și Tudor Băluță sunt "tricolorii" care l-au impresionat.
"Tătărușanu a fost cel mai bun, providențial. Și Băluță a jucat bine, mai ales că este la începutul drumului. Din păcate, nu am putut conta pe o evoluție bună a lui Maxim sau a lui Stanciu. Cel din urmă este un jucător extrem de important în angrenajul echipei naționale", a declarat Dănciulescu la GSP Live.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!