Alte știri din fotbal
Iosif Rotariu a identificat marea problemă a jucătorului de la FCSB: „Îi va fi foarte greu”
0
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume! Și asta va schimba...”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lovitură la final de mandat în Europa League! » Cifrele sunt dezastruoase, după al doilea sezon pentru FCSB
0
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero, după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Eu cred ca tu esti caz de targa din moment ce sustii ca Sabau a fost mai bun decat Hagi. Asta e perla secolului, nici nu stiu daca sa rad in hohote sau sa-mi fie mila de tine.
Interventia pentru schimbarea lui Piturca e o bila neagra, de acord. Poate mai are si altele. Dar nici Pele sau Maradona nu sunt sfinti. Nimeni nu e perfect.
Erau mai buni fotbalisti decat el: Sabau, Lupescu, Gica Popescu. Ei au jucat titulari la echipele lor de club pe cand Gica Hagi era rezerva. Degeaba se lauda el ca: "eu am facut bine". Si ca antrenor e caz de targa....
Da. Cu interese ascunse sau nu, era normal ca Mircea Sandu sa se poarte civilizat cu noul Presedinte.
Da, suportam declaratiile astea, nimeni nu spune nimic..dar ce facem cu faptele ? Daca tu crezi, ca meciurile cu Steaua si Dinamo nu au fost blaturi, te inseli amarnic. Altfel, cum poti sa explici ca Steaua a jucat subit, fara mai multi titulari ? Si doar cu Viitorul.. Cum ramine cu schimbarea lui Piti ? Nu sutn fan Pitzi..dar ca jucator NU AI VOIE sa-ti contesti antrenorul...cum iti explici numeroasele litigii las comisiile FRF, privind "racolarea' tinerilor jucatori de catre Academie ? Toate cistigate de hagi...Deci lasam dclaratiile..c facem cu faptele ?
Tu te auzi?! Bine ca ne-au ajutat Chivu si Rat... Hagi nu e un savant, dar PE TEREN a fost numarul 1. De asta merita RESPECT.
A gresit clar aici....Mircea Sandu paote fi catalogat oricum..excroc, criminal, parsiv..dar PROST nu e...Gica popescu nu mai e interesant....acuma e Burleanu. Si-a laut omul nsite avantaje, acuma te sa dea senzatia ca-si merita renta..deci lasa impresia ca il ajuta..Gica Popescu nici nu mai exista pt el..naivul de hagi, spera sa-l vada pe Sandu plingind dupa Gica...el trebuia sa-si dea seama de caracterul lui Sandu, in mom in care s-a dus la el, cu Gica Popescu, sa-l schimbe pe Piti...In viata totul se palteste, mai devreme sau mai tirziu.
Ramai in continuare fan Iancu, Porumboiu, Niculae si patroni d-astia mioritici! De ce e blatist? C-a batut-o pe Steaua? (pe noi, stelistii, pur si simplu ne onoreaza faptul ca o considerati pe STEAUA infailibila), dar la o saptamana dupa aia a batut-o si pe Dinamo. Adica fix pe echipa alora care strigau cel mai tare ca a fost blat. Pentru momentele cand ne-a facut mandri ca suntem ROMANI, trebuie sa suportam si cateva declaratii neinspirate. Macar de s-ar mai naste acum inca un HAGI, chiar si asa, cu un discurs 'subtire'
un analfabet
Hagi nu a vorbit pe teren, Hagi a dat cu piciorul in minge pe acel teren iar filozofii vorbesc si scriu. Atata timp cat filozofii nu dau cu piciorul in minge poate ar trebui ca si Hagi sa nu vorbeasca, ar fi mai bine pentru toti. Stiu, el e din echipa lui Popescu si a castigat dusmanul de moarte. Acum vad ca toti lucreaza cu el, si Iordanescu, si Piturca, si Sandu, apare si la televiziuni, jucatorii vin in continuare la nationala. De ce nu spune Hagi ca toti sunt tradatori si cand iese Popescu din puscarie si castiga sefia FRF (peste x ani) o sa ii dea pe toti afara si aduce oameni si jucatori noi? Hagi a ajuns un frustrat din pacate, spre deosebire de alta jucatori mari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.