Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
0
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
Știri din fotbal internațional
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
astept cu interes meciul de retragere pentru generatia Mexic 70.
nu părăsiți incinta! urmează o șușanea marca generația de auhrr!
Sunt cativa din echipa legendelor de care n-am auzit sau ma lasa memoria. Pe timpul ala, ma uitam la fotbal mult mai mult decat astazi :).
Sa-si ceara scuze, in primul rand, impertinentul asta. Ia sa vedem daca cenzurati cuvantul impertinent. Daca cenzurati, cenzurati realitatea, ceea ce e deja, de psihiatrie. Stiti, exista oameni care sunt impertinenti. Asa sunt ei. Ce sa facem, sa spunem ca sunt bine crescuti? Ia ziceti voi. Intr-o societate normala, ar fi fost ignorat. Ca, nesimtitul nu a insultat doua jurnaliste. A insultat romanii, in general. Inca o dovada ca Romania nu are o societate normala.
L-ati uitat pe Iulian Chirita...a facut si el parte din lotul de la World Cup 1994
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.