Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Din păcate o să l mai vedem,auzim mult timp pe acest personaj...de jucat insă ?...fotbalistic insă așchia a sărit mult prea departe de trunchi
Alutl din famila Hagi, machedon ca si Becali este tare la matematica. El nici nu stie pe ce stada este scoala. Fotbalul este pentru cei talentati, bine pregatiti fizic, si antrenati. Poate Ianis este obosit si il trimit astia la Glasgow, ca se prageste timpul cind trebuie sa-si impacheteze sa plece dn Scotia, destinatie necunoscuta.
mai bine dadeam cu zarul inainte de a pleca acolo economiseam timp si bani !!! un ciuhurez facut numai prin forta lui tacsu !!!
Daca merge pe mana lui IANIS , Lucescu risca o RUSHINE ISTORICA cu SAN MARINO ....!!!!
cu o seninatate si un tupeu extraordinare, toata cariera a vorbit mai mult decit a jucat! in toate pozele de grup observati ca el e mereu in prim plan contrastind flagrant cu aportul profesional foarte redus! cind spui ca meciul de luni e unul foarte dificil, in fapt recunosti ca esti ca valoare cam pe linga san marino, altminteri de ce te-ai teme, sau doar ca sa-ti dai importanta?
Asta a fost pus sa vorbească la conferinta pentru ca n-are treaba cu echipa:)
Mai aveti multe poze cu papagalul asta obraznic?sant scumpe postarile astea care au si poze,de santeti atat de perseverenti?Ianos, e singurul de la nationala despre care vorbiti sau singurul cu proptele de otel vidia,tari si de neclintit,oare?
Ai dreptate mai papagal,fotbalul nu-i matematica,mai mult aritmetica,ce zici scolitule?sau poate chiar geometrie.Dar pentru tine nu conteaza ,ca nu ai treaba cu nici una.
...da...si iarna nu i ca vara ...
Lasa-ne bai, te-au dat afara italienii, belgienii, spaniolii si acum si scotienii, ne-am saturat de pilosi la nationala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.