Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Variantele U21 propuse de Mihai Pintilii pentru echipa națională: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Multa bafta Zicule!
dorelu da-ti foc, ai vazut vreun meci de-al timisoarei ?
2 goluri zicu
.....ai uitat de Poli !!! .....nu prea eşti bine informat.
teza nu ai cum sa dai ca sigur n`ai mai mult de 3 clase ... si teza nu poate fi altfel decat in scris INTELIGENTULE
Superb articol! Felicitari domnule Berceanu!
daca Zicu este fotbalist , atunci mai bine stam acasa ! el a demonstrat la inter , la dinamo , la rapid ce mare fotbalist este ! adica ZERO
Dau ceva teza in scris ? Sa stii ca nu prea conteaza scrisul ca sa poti sa ai o parere !
@dorelu: Cand o sa inveti sa scrii corect, atunc i sa vorbesti despre Zicu.
cu ianis avem sansa porcului de craciun , adica zero ! defapt , bosniacii o sa domine jocul pe partea lui ! ca doar nu sunt fraieri , acolo v-a fi un bulevard liber si vor castiga jocul lejer ! cand marele antrenor il v-a schimba , v-a fi prea tarziu ! apoi vor fi altii de vina ! sper din tot sufletul sa plece si sa-si dea demisia ! echipa romaniei v-a fi rigida , lipsita de viteza , cu 8 oameni in aparare , cu doua varfuri izolate , cu un mijloc FOARTE LENT , exceptand pe Torje , si cu un antrenor activ in indicatii de pe margine , numai de el intelese ! intrebare : CE CAUTA UN JUCATOR CA ZICU LA NATIONALA ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.