Alte știri din fotbal
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
1
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
10
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Razvan este un antrenor de viitor pt echipa Nationala si suntem cu totii convinsi ca va ajuta viitorul nationalei si dc nu si viitorul fotbalului romanesc...
sa se faca un amical cu ungaria, dar pe ghencea.... cred ca o sa se uneasca toate galeriile (mai putin chefere) si o sa mai stea pe afara cateva mii de R O M A N I!!!!!!!!!!!
nu inteleg de ce nu l-ar fi primit pe ghencea suporterii, era mai bine cu barbugiul ala de piturca?
cum e cu protectia consumatorului de web - cu oferta aia PUMA care nu se inchide ? - asa mi ati usurat alegerea ma duc pe alt site - sinteti sub orice critica - ne miram ca autoritatile nu respecta legea - deci omul - parca voi il respectati - da ti-i emailul asta creierosului ala de tolontan - ***
Razvan Lucesc s-a mai maturizat din 2000 cand dedica victoria tuturor atistelistilor si cred ca a demonstrat asta deja. Sper sa nu fie huiduit. Eu personal nu o sa o fac.
In Romania suntem noi in Romania suntem noi in Romania suntem noi Numai noi,numai noi!!!!!
succes razvane...cine te cunoaste are incredere in tine,restul nu conteaza,vb.ura si invidia din ei.FORZA STEAGU
becali,steaua,lacatus,argaseala,radoi cele mai pomenite nume in ziarul vostru.deja e prea mult.cat despre radoi,scuzatima! nu a facut mare lucru la nationala.
ce vedeti gresit aici? a pus un d in loc de t. restul e din cauza cenzurii gsp, tantalailor. nu va mai dati voi rotunzi ca mirositi a caaaca
Bravo skrap. Te sustin si eu. Esti cel putin la fel de analfabet ca ziaristii gsp sau prosport asa ca un ziar facut de tine va avea cu siguranta succes. NUMAI tu ai putea face asta. NU MAI sta pe ganduri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.