Alte știri din fotbal
Mario Camora, anunț important despre Pancu după Dinamo - CFR: „Din ce știu, azi i s-a prelungit contractul”
0
Florin Prunea, verdict înaintea unui posibil baraj Dinamo - FCSB: „A stors-o! Sunt favoriți”
0
Ce s-a întâmplat imediat după Dinamo - CFR » Inamicul fanilor dinamoviști + Scandări rasiste la adresa lui Pancu
0
Dinamo - CFR Cluj 0-0. Mediocritate în drum spre cupele europene! Un derby cu puține faze de poartă
13
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
morutan este cel mai valoros jucator din liga 1. face 20 mil cu banii jos.
Aici s-a vazut ca pretențiile lui Becali de 15-20 de milioane de euro pentru Moruțan sunt glumițe ! Moruțan este " o perla " zonala !
A iesit mister ***?DACA era ceva DE el,antrena acum!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totusi e bundesliga si Mainz, pai Mainz ar lua titlu aici, si nu, nu ma lua ca ia scos Medias acum 10 ani, cand nu erau Mainz de azi. Joaca in top 4 campionate ( Bundesliga acolo este clasata) deci sa-i dam Cezaurului ce-i al Cezarului.
Chiar este, a facut treaba si la Voluntari de ia scapat de baraju ala si au ramas in liga 1. A facut performanta si pe la Arabi de la Al Wahda, sau clasat cel mai bine cu Mutu antrenor acolo, a reeusit si la academiile alora, iar acum vad ca si la nationala e un succes. Sa iesi fara infrangere in 2 meciuri cu Olanda si Germania ( care sunt principalele favorite la acest turneu) este ceva. Plus ca a scos egalurile astea si victoria cu Ungaria avand unu din cele mai slabe loturi posibile, dar aici are si el o vina, pentru ca aria de selectie trebuai sa fie mai mare. Nu e posibil sa ne chinui cu Morutan, Oaida,Adi Petre, Vladoiu, Dulca jucatori care au fost inexistenti campania asta.
Daca ne uitam la selectie... beizadelele Ganea, Ciobotariu, Dulca. Plus mainile moarte Petre si Morutan (minim). Dragusin bagat pe teren la alibi. Intr-adevar, mare antrenor, mare caracter.
Nu suport dinamovistii dar Mutu este antrenor. Incepuse rau cariera dar chiar are calitati. Putea sa fie mai ofensiv dar ma tem ca echipa nu a putut sa iasa din aparare. Cei care critica nationala de U 21, mai putin aia de la Steaua si Viitorul sa mearga maine si sa dea o minge de fotbal echipei de juniori ai formatiei favorite. Copiii le vor face acatiste la biserica pentru acest gest. Noi vorbim de Olanda Germania Ungaria dar copiii se antreneaza pe zgura, fara mingi, fara doctor. Nu inteleg de ce se plang antrenorii italieni ca romanii nu stiu ''jocul fara minge''. Multe echipe de juniori din Romania chiar joaca fara minge
Ce stii tu... Mutu e aprovizionat de Sică Dumitrescu. Cum sa vorbeasca Ilie de rau pe clientul lui fiu-sau?
Daca era alt antrenor acum era desfinţat....dar cum este ascultător si face ce spune Becali este lăudat pentru o eliminare !!! Incredibil unde s-a ajuns .
Cu acordul lui Becali .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.