Alte știri din fotbal
3 concluzii după FC Argeș - FCSB: iată cine a „trădat-o” pe campioană!
0
Noul transfer al Rapidului: „Cel mai mare și bun club din România!” + Cum a fost la Arsenal: „Wenger m-a descoperit”
0
Gigi Becali, decizie categorică după primul eșec suferit de FCSB în acest an: „I-am spus lui MM să reziliem”
0
Mihai Stoica a intrat în direct și a spus ce șanse la play-off mai are FCSB, a doua zi după eșecul de la Mioveni
1
Știri din fotbal internațional
Udinese - Inter, în etapa a 21-a din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Un gol de Balon de Aur! » Ousmane Dembele și-a depus deja candidatura pentru Premiul Puskas 2026
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Abia aștepta! Pique i-a plătit polița rivalului de la Real Madrid printr-un mesaj de 6 cuvinte
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
inteleg ca trebuie sa-i faca lobby lui Hagi jr ca e prieten cu taica-so, iar altul mai bun oricum nu avem. dar de ce trebuie sa-i inventeze calitati? auzi la nea Ilie : "structura de lider"?!?!? :))) wtf ?! daca Ianis are structura de lider io sunt tenor la Scala. bai, noua romanilor asa ne place sa ne mintim frumos, sa ne furam caciula singuri, cu un asa aer de fecioara neprihanita de mai mare dragul. :))))) suntem maestrii in a gasi sau inventa tot felul de chestii numai sa nu vedem adevarul in fata. fugim de el. pentru ca doare. sau pentru ca trebuie sa ne punem serios pe treaba. si nu stim cum. pentru ca de atata timp ne facem ca ne pricepem si ca muncim. :)))
Tinand cont de rezultatele ca antrenor ale acestui "comentator"putem concluziona ca avem noroc ca individul poate alcatui o echipa doar la televizor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.