Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Pe net si in sms nu e pbligatoriu sa pocesti limba romana. Si, colac peste pupaza, din poceala reiese ca e si patriot. Mare roman e, dar nu stie scrie romaneste.
Tot fotbalul este sportul numarul unu si la ei in tara, apoi hocheiul sau hambalul, plus la orice meci Ungaria-Romania, ca sunt fani sau nu ai respectivului sport, vin cu "trup si suflet" alaturi de conationali lor, sa-i conduca spre victorie, cand vine vorba despre (nu stiu ce reprezentam noi pentru ei, ceva odios in orice caz, dar sa ii zicem Romania) Sunt mult mai nationalisti decat romanii, dar nu este neaparat un lucru bun, depinde de cum privesti lucrurile ori, cum vezi viitorul omeniri. Eu vad in viitor o singura planeta, un singur guvern, departe aceste lucruri primitive numite: nationalism, rasa, culoarea pieli ori religie, nici la animale nu gasesti prostiile astea!
Mai lasane Dom' profesor. In caz ca te-a atins rau de tot prostia si pe tine, afla ca pe NET si in SMS-uri, gramatica este pe locul al doilea. Confunzi netul cu viata reala "preietene" si este cam pathetic sa te umfli in fata altora razand de altii, cioban pXXX ce esti.
In ungaria is mai multi gipsy ca in romania.
Lista celor 127 de unguri care au facut contul fake al Sabinei si si-au batut joc de gestul si imaginea ei! ://m.facebook.com/photo.php?fbid=147139368785928&id=147049435461588&set=a.147052118794653.1073741826.147049435461588&refid=7&_ft_=qid.5857536795877780299%3Amf_story_key.6445586864296751539. Printre ei multi kakavesecisti kac feraristi ce viseaza la "ungaria mare":)))))
Spuma prostiei lui e atat de mare, incat ar stinge un incendiu planetar, nici cei mai abjecti "honvezi" nu ar avea curaj sa posteze daca ar fi atat de "praf" in limba romana.
Ai dreptate. Ungaria are terenul suspendat ca a dat civilizatia pe dinafara.
De acord cu tine, daca te referi sa-i omoram la fotbal :) ... Daca le dam rusine la coregrafie si la fotbal, deja e suficient, pe plan sportiv... de celelalte probleme nu ne ocupam, se ocupa altii :)
Dap, atunci cred ca se va depasi cu adevarat capacitatea stadionului...
Eu pun pariu cu tine pe o bere ca in maxim o zi se epuizeaza toate biletele...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.