Alte știri din fotbal
Vin la București pentru Alex Dobre! Rapid își poate pierde căpitanul » Avem toate detaliile din culise
3
UTA - Farul, în etapa 6 din play-out
0
Cedează FRF presiunii cluburilor?! Probleme mari înaintea finalei Cupei României dintre U Cluj și Craiova
3
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
Știri din fotbal internațional
Ca la ușa cortului! » Coechipierul lui Radu Drăgușin, reacție șocantă pe targă!
0
Destinație exotică pentru fotbalistul dat afară de CFR Cluj: „Discuții avansate”
0
Gol istoric: puștiul lui Ajax a luat mingea la mijlocul terenului și a driblat până în poartă!
0
Sindicatul arbitrilor protestează împotriva unei emisiuni pro-Real Madrid: „Ajunge! Respect!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Motorul a zburat de sub capotă într-un accident violent pe centura din ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
„Am adus o bucată din Cernobîl în casa familiei” » Marele Andriy ...
GSP SPECIAL
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
Imi pare rau pentru Marcel Pavel, dar legea trebuie sa se aplice. Altfel, ProTV-ul va organiza iar un revelion in care toti manelistii lalaiesc imnul national al Romaniei, cu nasul plin de muci, asa cum au facut-o acum vreo 5 ani in urma.
Sper ca acum v-ati dat seama ce va asteapta la viitoarele alegeri cu USL..veti ajunge sub gazonul de aseara pus de Oprisan.
a gresit imnul pt k e prost si a facut jocul PSDistilor de rahat de la FRF! M001E OSD si FRF!!! Cred k si Nicolitza stie mai bine versurile imnului...
eu as cere de urgenta arestarea lui Sandu Mircea! Nu se poate sa modifici imnul de stat la ordinul USListilor..
Pavel cu "P" de la penibil ,prost,pampalau,etc...:)))
Daca era in SUA il linsau lunetistii instant pentru ca si-a batut joc de imnul national
La ce "Pavarotti" se crede el, e inadmisibil sa ai emotii. De-asta esti artist, sa canti in fata a mii de oameni. Daca ai emotii, du-te acasa frate acasa si lasa pe altul competent. Mai bine il aducea pe Fuego :)). Cat despre minciuna sfruntata cum ca asa i-a dat federatia versurile, nu face decat sa confirme cat de penibil e. Daca intradevar asa s-a intamplat, el trebuia sa refuze daca se considera un solist ce se respecta.
Penibil intr-adevar, merita amendat, nu se schimba imnul cum vrea orice puta draguta
esti un retardat!nimeni nu isi bate joc de imnul national.si cine il sanctiona daca era interpretat politic?am impresia ca marcel pavel este slugoi al usl-silor
Problema este asta: interpretare politică sau nu, IMNUL nu trebuia trunchiat sau modificat pe nici un motiv. Auzi la Pavel: Nu vroiam să se interpreteze greşit!!!! Da' de când consideri tu ce este greşit sau nu la IMN, măi, boule? Ca să nu mai spun că şi sclerozata aia de Loradana Groza a dat-o cotită, când a cântat IMNUL!!!!! Chiar aşa de penibili suntem, că ajungem să ne slugărim la orice sclifosit cu bani, care consideră că poate să dea drak de IMN, numai şi numai pentru a-i face pe plac unuia sau altuia? Eu nu le-aş fi dat 5.000, ci 500.000 de lei amendă şi câteva ore bune de muncă în folosul comunităţii, ordinarii dracului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.