Alte știri din fotbal
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
0
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
0
Toate „tunurile” pe Rațiu » Faza reproșată fundașului: „Se credea decar” + Ce spun statisticile
0
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Știri din fotbal internațional
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Să vină un antrenor care nu pune România mai prejos față de niciun adversar . Am pierdut calificarea pentru un punct și pentru că toți deștepții din fotbal au considerat că la Skopje e bun și un egal . Și așa am jucat , cu fundul în poartă la Skopje . Fix tactica de la olimpiadă - lasă mingea adversarului 90 de minute și nu ataca deloc . De când mentalitatea asta la noi că nu putem bate o echipă ca Macedonia și nici nu trebuie să încercăm ? O echipă pe care o mai bătusem în 2021 . Să vină un antrenor care vrea să fim peste toți .
El nu a luat campionatul la TAS. Acolo doar i s-a confirmat că e campion.
Sa fim realisti! Tin cu Universitatea Cluj si nu imi e drag ca personaj dar totusi, adevarul e ca e cam printre putinii din Romania care vede fotbalul cum ar trebui sa-l vada. Dar mai incape cineva de cunoscatorii fini? Hai sa nu ne amagim! Cat timp o sa domine fotbalul comunal in L1, cat timp DOAR cateva echipe pompeaza tineri si restul doar importa straini de mana a doua .. ce nationala va trebuie? Hai sanatate, ne vedem peste 4 ani :)
Sa fim realisti...Hagi deocamdata nu a demonstrat mai nimic...a luat un campionat la TAS, intr-un fotbal mai mult decat mdoest...in prelininariile UCL a fost scos de o echipa din Cipru parca....deocamdata, in 20 de ani de antrenorat, nu 'scos" nici un jucator, care sa fie titular la o echipa BUNA din Europa...deci, real, unde sunt aceste realizari ? La tinerret, jucatorii antrenati de el au..dat un gol din corner ( Ianis), au dat 2 goluri Angliei ( singurele marcate de Coman prin sutuir de la distanta )..dar cu realizari din acestea, norocase, nu poti sa spui ca ai construit ceva...
Urmatorul antrenor.......unul dintre Lucesti......cu orice sacrificiu....
Nu iti fie teama oricum Burleanu ne aduce pe Mutu sa Galca si o luam iar de la capat
hagi nu poate fi selectioner la nationala, sa se ocupe de academia lui si totul va fi bine .... nu are stofa de antrenor, se vede de pe luna !
CONSIDER CA MIREL NU A VENIT FORTAT LA NATIONALA CINE LA ADUS ??? BURLEANU SI STOICHITA MIREL A FACUT CE A PUTUT DECI CONSIDER CA E NEVINOVAT PROBLEMA PLEACA SI DE LA JURNALISTI IA PUS TOT IN CAP LUI MIREL INCLUSIV GSP NU ABORDATI SUBIECTUL CHEIE CINE E VINOVAT ??? FRF GUVERNUL CAMPIONATUL NOSTRU EXTREM DE SLAB BECALI A DISTRUS STEAUA PUNCTUL DE REPER A NATIONALEI ETC ETC ABORDATI SUBIECTELE ASTEA VOI JURNALISTILOR DE CE LE EVITATI ???
Cu actuala conducere a FRF nu cred că Hagi poate fi păcălit încă o dată !!
Da, erau mai putine blaturi in Liga 1 !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.