Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
*** ,ca e rosu !:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un fasait de meci!
bine că mi-ai zis. pe patru scuip fecesebe. :))
Poți , dar numai după 3 februarie ... D*** , musai înainte de 14 martie , , ***. no problem , no limit of time ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adică, dacă plimb mutantul cu zgardă în Pipera pot să-l scuip pe mitoman? :)) Băi, ce chestie!
O săfie înainte de vară , că în 3 februarie pierde Războinicul Cruciat Aposolul Pârnăilor tot ... Inclusiv dreptul de a se mai numi cumva *** de echipă ... Câștigă totuși dreptul de a fi scuipat în stradă de suporterii fostei Steaua , și aia o scârbă , dar oricum - cu rezultate ... Așa că șandramaua sat Mogoșoaia se mută la Voluntari ... De ce credeți că *** Dragomir a revenit tocmai acum ... Știe el ce știe ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca Puiu se da coleg cu Reghe atunci sunt niste escroci amandoi. Puiu fiindca se da coleg cu Reghe, iar Reghe prin asociere cu fostul puscarias Gigi, care a fost condamnat pentru ca fura meciuri cu valiza de bani! Daca presa mai da doi bani pe cuvintele unui fost puscarias, poate e din cauza altor valize nedescoperite de DNA! :D
ironie? tu ești ironic, poate. :)) Sunt convins că se duce de amorul artei fotbalului și vine cu zece în Franța? ( L-au convins că au valoare ) Nu te pui cu sistemul din Pipera! O să vezi în vară, în Franța, toți fecesebiștii scoși la vânzare, cu clauză, fără clauză. :))
La KFC l-ar refuza orice client , așa fiert cum zici ,papa chicken , tot pute a *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost o ironie cu sigurantă, nu ai sa vezi ca se duce Iordanescu acolo ! El pareaza ca nu e afectat , dar cred ca fierbe !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.