Alte știri din fotbal
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
Știri din fotbal internațional
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Atletico Madrid - Arsenal 1-1 » Fă Raya din ce ai: egal din penalty-uri, calificarea se decide pe Emirates
9
Liviu Ciobotariu și-a depus CV-ul: „Vrea să antreneze echipa”
2
Penalty controversat în Atletico - Arsenal » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
esti batut in cap. pai ce solutii mai bune decat Camora ai pe postul de fundas stanga, inteligentule?
la 90% din golurile luate de nationala in ultimul timp a contribuit si Bancu, cu ce ma incalzeste ca este prazar sadea?
CAMORA E CEL MAI BUN FUNDAS STANGA E ROMAN SI DUPA MECI OSA INCHIDA GURA LA TOTI...BA DESTEPTILOR ALIBEC ARE SANGE PUR ROMANESC;DAR HAGI DAR HALEP,LISTA POATE CONTINUA.........POATE AJUTA CATEVA MECIURI ,CAT MAI POATE...VOI CARE SANTETI INPOTRIVA NU SANTETI ROMANI SANTETI PE INTERES..MIE PUTIN IMI PASA CINE JOACA ATATA TIMP CAT ECHIPA CASTIGA..
Chiar așa. De ce să chemi un portughez la națională, când ai acolo mândria aia de prăzar pe lângă care trec adversarii ca trenu-n-gară? Să fim români, să ținem cu dinții de asta, nu contează că ne facem de rahao și am ajuns în urna a3a a lumii.
Intotdeauna am dreptate. :)))
Simplu, este peste toti fundasii stanga romani de care dispunem in prezent. Este foarte bine ca a fost convocat. Si mai bine ar fi daca ar fi titular.
Nu e strain, acum e cetatean roman si are aceleasi drepturi pe care, din pacate, le ai si tu.
Cred ca ai o problema la cutie ar trebui sa faci un control la psihiatru. Pe linga ca esti p....t mai si claxonezi.
pentru straini exista competitiile intre cluburi...acolo puteti aduce cat vreti. LA NATIONALE NU AU CE SA CAUTE NATURALIZATII.
nu este roman..este cetatean roman. O mare diferenta. O sa inchida gura la toti cand o s apierdem calificarea pe greseala lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.