Alte știri din fotbal
Ultimul interviu al lui Dumitru Marcu a fost pentru Gazeta chiar de pe patul de spital: „Craiova trebuie să ia modelul Athletic Bilbao!”
0
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
4
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Echipe de start la Rapid - Dinamo » Titular în premieră + toate informațiile de la stadion
8
Știri din fotbal internațional
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele de start
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Florin Şerban a câștigat Leopardul de Aur la Locarno cu „Nu e locul tău ...
Libertatea
Gigistii de la gsp nu puteau rata ocazia de a mai baga batul prin gard. Explicatie a la GSP: politistii unguri nu ar putea asigura in aceeasi seara securitatea si la meciul Belarus - Andora, ca acolo s-ar umple stadionul de zeci de mii de ultrasi fiorosi care s-ar lua la cutite tinand cont de rivalitatea feroce dintre belarusi si andorezi :)))) Iar daca deontologul Tolontan se supara cand i se zice ca a transformat GSP intr-o fituica de impachetat peste (si aici Daum a fost elegant ca nu a zis altceva)
Așteptăm o nouă ecranizare după Ocolul Pământului în 80 de zile.
pina la comunicatul oficial, il "plimbati" voi pe toate stadioanele europei, pe cand articole cu Berlin, Milano, Madrid s.a.m.d
Ungurii nu se tem de ultrasii romani, e clar. Teama ungurilor este de ultrasii Hamas si Hezbolah.
Se joaca pe Cluj Arena.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.