Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
slaninute,chiftelute,portii de spaghete.,bonus bet3655 asta este horica,o sluga ridicola
ia-l acasa daca-ti place de Slaninovici!
sunt curios cand si-o mai distorsiona vocea umflatul asta jenant ca sa pacaleasca prostimea? probabil, de fapt singurul penibil al presei romanesti
sa va fie rusine pentru asemenea "interviuri". PROBABIL aveti un deal cu penibilul asta si tot GIGI SPORTUL (digi sportul adica) stoialist
sa va fie rusine pentru asemenea "interiuri". PROBABIL aveti un deal cu penibilul asta si tot GIGI SPORTUL stoialist
Piturca e foarte bulversat.Psihic vorbind sta foarte prost.E posibil sa fi dat cu batu in balta dar daca a facut-o nu a vut nici o clipa intentia sa-l raneasca pe Mihaita Nesu care cum a spus-o e ca si copilul lui.Piturca nu este chiar asa de sadic cand nu are un interes anume.Fasole ranjita asta pe nume Ivanovici e un papitoi care face atata caz pe o tema extrem de dureroasa.Macar din respect pentru Nesu sa mai inchida pliscul si sa se mai abtina sa mai discute pe tema asta.El a dat de atatea ori cu batu-n balta la tv. incat nici n-ar mai trebui sa apara pe sticla.
Ivanovici nu e nici gazetar , nici realizator, nici moderator nici nimic ! E un gras lingau , care isi tine emisiunea 90% la telefon cu Gigi , ca sa-i mangaie orgoliul contra te miri ce avantaje ! Mai lucreaza si tu la coloana vertebrala nea Horica si pe urma da-ti cu parerea , ca mirosi a partz !
H.Ivanovici vorbesta prea mult,si multe ori lucruri neadevarate.Nu cumva sa faca din Mutu un erou national!!!
felicitariVALY1948
Ce ironie! Disputa intre un barbugiu si un drogat! De ce nu renunta FRF la amandoi numai Sandu stie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.