Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Are șanse mari să vină la Rapid”
0
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ești un DOBIT… nah ca a vrut să spun PRO…, un PRI… ce puți!
Oricum din comentariul tău, nimeni nu înțelege mare lucru.Esti incoerent în gândire și scriere.Nu-l poți face pe M Raducanu prost.M Raducanu a fost un al doilea Dobrin pentru România și a avut curajul sa părăsească România comunista când cariera lui fotbalistica era în punctul cel mai de sus.Are o academie de fotbal în Germania și se descurca.Nu cere funcții, nu are pretenția ca este un mare antrenor, dar cunoaște fotbal cât sa-si dea cu părerea despre evoluția României la Kosovo.
Cine a mai auzit de dromaderi, reptile pro....ti? si de ce se baga in seama??? ar trebui sa si vada de bas.N..le lui la fel ca si marele antrenor... ca miine, nu e poimiine si ar trebui sa si vada de ale lui... Un PRO...! PTIUUUUUUUUCENESIM......!
ar trebui sa si vada de.........
s au trezit monstrii... dar oare ce cauta aici?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.