Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Bună dimineața, meciul cu Israel a fost sâmbătă și nu au fost probleme.
Kosovo e recunoscut oficial de mai puține țări (97) decât cele care recunosc Palestina (138) . Acum ce facem, luăm după număr? Contează carta ONU și regulile pentru a fi recunoscută cu drepturi depline. Palestina chiar are statutul de observator, Kosovo nici acolo nu este, unde, de exemplu, Sudanul de Sud este.
Dacă kosovo este recunoscu atunci trebuie sa fie recunoscuta și Crimeea și Donbas. Restul este cancan. Sau o facem după cum ne convine?
Mai bine jucăm fără "plătitori de bilete")) să fie mai puțini bani în buzunarul "jmecherilor" de la FRF)
Ba tu chiar nu vezi ca baietii astia ne fac lucru nostru? Noi suntem impotriva imposturii de burlan. afara cu el din frf si cu gasca lui incompetenta
Pentruca pina impstorul de burlan nu pleaca, tot asa va fi. Burlanu trebuie sa plece imediat pentru lipsa de rezultate. E total pe linga fenomen
Daca nu se actioneaza din timp, derbedeii astia vor scanda lozinci antisemite la meciul cu Israel, ceea ce inseamna ca Romania va fi obligata sa joace fara spectatori cel putin 3-4 meciuri.
Poate singura veste buna de la meciul din Kosovo este ca jandarmii locali i-au luat la bastoane pe hooliganii de la Uniti sub Tricolor. Din pacate, fostul lor sef de galerie, George Simion, nu era cu ei.
Kosovo e Serbia, evreii ocupa abuziv teritoriul Palestinei, uefa, fifa acționează doar strict în anumite interese politice, cocalarii maneliști iar s au făcut de tot râsul. Toate astea se întâmplă de ani și ani. Noutăți? Nu. Hai, pa!
*** ???????????????????? ce bataie au luat, au fugit ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.