Alte știri din fotbal
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Antrenorul din Superliga s-a răzgândit și rămâne și în sezonul următor: „Am avut o altă discuție”
0
Atmosferă sud-americană la finala campionatului! Sold out la Craiova - U Cluj
0
„Trădare” în Premier League! Pleacă de la Arsenal la Manchester City
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Nu numai ca ati intins pelteaua cu noul selectioner in sus, noul selectioner in jos- la o adica puteam fi indulgenti, este penurie de material indigen pentru subiecte de presa, dar l-ati si dat pe Mutu ca sigur, domne, stim noi, avem surse beton. Acum ni-l dati cu seninatate sigur pe Boloni. Nu merge, tata, asa.
Păi, parcă împachetau pește stricat! Acum au trecut la carne de porc? Mai ușor, tovarăși, cu atâtea alimente!
Păi, parcă împachetau pește stricat! Acum au trecut la carne de porc? Mai ușor, tovarăși, cu atâtea alimente!
Dacă eram mai sărac e clar ca nu mai cumpăram Zewa
Nu este adevarat! Nea Ovi si toti gesepeii ne-au zis ca 100% va fi Mutu antrenor. Doar n-o fi devenit peste noapte gesepe o gazeta de impechetat slanina ?!
O sa fie o catastrofa cu Boloni pentru ca: 1. Nu o sa mai aiba nea Ovidiu subiectele preferate: Mirel Radoi, Radoi Mirel, Burleanu, Burleanu, Burleanu. 2. O sa priceapa multi ca si daca vine sf. Petru nu avem alti jucatori 3. Fiecare "ziarist" o sa-si demonstreze lipsa de cultura (minima) generala si va scrie Loti.
Pe Mutu ce-l recomanda?:)))
Lisabona ..monaco =))))) asta a fost acum 100 de ani ... urasc fcsb !! Dar l-as fi preferat pe Radoi !! Asta este Daum 2 !!
O alegere bună
Daca nici Boloni nu e antrenor, atunci ar trebui sa ne strangem catrafusele si sa plecam. In afara de Lucescu Sr si Jr nu avem antrenori de nivelul lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.