Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul jucătorului pus pe liber de FCSB: „A fost ideea lui să-l aducem”
0
Fostul internațional de tineret Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani, în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
Știri din fotbal internațional
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Imaginile Mondialului: gestul suprem făcut de Didier Deschamps în fața lui Mbappe, la schimbare!
0
Zlatan Ibrahimovic: „Ce am văzut la ei este înfricoșător! Ar bate orice echipă”
0
Michael Olise, la un pas de recordul lui Pele la Campionatul Mondial: „Mbappe și Dembele nu au ce are el”
0
Lifestyle
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
0
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Felicitari frf si lpf pt introducerea fotbalului plin de clone, exceptional si unic, datorita caruia suntem zero international =)))
Cred ca sintem mai buni putin ca adversarii de astazisintem cam de valoarea andorei lchtensteinului sib valoarea moldovei,maltei ciprului,oricum nu treceam de baraj indiferent de adversari
4-1 ..pt ca nu va place ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Monstruos
Bancu a avut o mulțime de centrări bune, de două ori i-a pus mingea le tavă lui Alibec... Mai important este faptul că el, meci de meci, poate ieși ușor cu mingea din apărare, combină foarte bine (mai puțin cu Stanciu, care combină singur) și se poate spune că netitularizarea lui cu Islanda a fost o greșeală. Este și "meritul" presei gigiste, al comentariilor TV tendențioase care niciodată nu văd eforturile și reușitele lui, dar îi pun în cârcă greșelile întregii apărări. Băi dar ce gol a marcat azi (cu vreo 8 minute înainte trăsese peste poartă, dându-i ocazia lui Costeiu să folosească cuvântul păstrat anume pentru el cred, "dezamăgitor").
sa nu uitam ,nici barajul nu ne asigura calificarea !
Te-ai bagat ca musca ...neuronul ramas nu mai iti functioneaza...nu mai are cu ce sa mai faca sinapse...prostane citeste ce a scris omul ala ...suntem in 2021 ...la sfarsitul unei campanii ratate de psedoantrenorul Radoi...*** Burleanu, Stoichiță si Radoi...asta e conducerea fotbalului romanesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăla conduce, ăla să-și asume. Dar scoate fraierii la sarabandă, le dă drumul pe jgheabul naționalei, de zici că-i concurs. De când e Slugiță director tehnic la federație, nimic nu merge bine, doar dumnealui îi merge fest, zici că s-a născut antrenor de mic. :))
Băi, dar cum sare mingea din Alibec...cum draq sa-l chemi la nationla pe Alibec si Puscas?
burleanu, stoichita si radoi, cel mai penibil trio din istoria fotbalului romanesc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.