Alte știri din fotbal
N-are niciun gând să plece de la echipă, după Dinamo - U Cluj: „Îmi place totul”
0
Alex Chipciu recunoaște superioritatea lui Dinamo: „Am multe gânduri în cap”
0
Cristiano Bergodi a fost învins de Dinamo, dar susține că altă echipă e cea mai puternică din Superliga
0
Kopic a dat declarația serii: „Nu mai credeți tot timpul ce spun jucătorii” » Îl laudă public: „Cel mai bun sezon din carieră!”
3
Știri din fotbal internațional
Real Sociedad o răpune pe Barcelona, după un adevărat „Thriller” la San Sebastian » Prima înfrângere pentru catalani în 2026!
0
Senegal câștigă finala pe care o ABANDONASE în minutul 90+7 » Ultim act incredibil la Cupa Africii
1
Milan câștigă pe San Siro și strânge clasamentul » Cum arată situația la vârf în Serie A
0
PAOK & Răzvan Lucescu sunt pe val în Grecia! Victorie și PRIMUL loc
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Kremlinul destituie un general considerat cândva de încredere. Ce i se ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Documente secrete: Spionajul american a monitorizat în secret Groenlanda și ...
Libertatea
Kosovo este un judet din Serbia:))tara va vrea prosti si voi sunteti de acord... Cetatenii ideali
Deja ni s-au marit sansele de 0-0 :)))))))))))))))))
Hai să vedem dacă România are antrenor. Avem în față o întreagă repriză în superioritate.
Bai dar pupa tata icoanele alea, nu gluma. Daca mai avea si juniorul putina valoare ca antrenor, ieseam si din grupe la.Euro cu bulanul asta
Suntem în sfârșit la egalitate de jucători cu Kosovo, că Pușcaș oricum nu este… Lol!
Daca nici acum, când!?
puscas, stanciu, ianis si coman catastrofali. Romania ataca doar prin Bancu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma! Dacă ești un om decent nu am nimic cu tine. Dacă ma desconsideri ca tu ești acolo și eu aici, daca crezi ca plecat de 10 ani poti sa iti dai cu parerea si sa decizi ce se intampla acasa, dacă te crezi mai deștept și încerci sa îmi dai lecții...AM! Dacă nu, te salut și îți urez sănătate.
Puscas, Ianis, Bancu, si Burca sint in plus. Comentatorii sint amabili cu Ianis sutul airea a fost considerat incercare de centrare. Ianis nu are jocuri, nu are putere, 45 de minute sint prea multe pt el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.