Alte știri din fotbal
Cum vrea Gigi Becali să-l convingă pe Mirel Rădoi să rămână și din vară: îi pregătește un salariu STELAR
2
Daniel Pancu a avut o revelație: „Suntem cea mai bună echipă. Au început să mi se aprindă și niște beculețe prin cap”
0
Comandantul Stelei, dezvăluiri tari la o întâlnire cu fanii: „Este prima dată când ni se spun astfel de lucruri!” » Cine sunt oamenii din interior au pus piedici
2
Iuliu Mureșan a dezvăluit secretul revenirii CFR-ului: „Elementele perturbatoare au plecat”
0
Știri din fotbal internațional
Cum a răspuns Diego Simeone când a fost întrebat dacă Atletico Madrid este favorită cu Tottenham: „Să nu uităm asta!”
0
Scandal de proporții în MLS! Au pariat și au primit interdicție pe viață
0
Infantino și interesul pentru Mondial: „Peste 1 milion de cereri la 77 de meciuri!” » Cu ce echipă ține șeful FIFA
0
La Liga pregătește o schimbare majoră în arbitraj!
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Fostul primar cu mite de milioane de euro e iar om cinstit! Mladin, ...
Libertatea
"Ghinion". Iar ne plângem de unde joacă X și Y în comparație cu noi. Noi trebuie să arătăm că suntem peste ei. M-am săturat să ne victimizăm. Trebuie să ne schimbăm mentalitatea.
Am fi avut meci mult mai greu dacă am fi jucat contra Danemarca sau Italia. În afara ca valorile sunt egale între cele 3 echipe(Turcia, Italia și Danemarca!), Danemarca și Italia ar fi beneficiat și de ajutor din parte arbitrilor. Șeful arbitrilor este italian, iar de Danemarca nu cred ca e caz sa mai ne amintim, ca mereu ne-au furat arbitrii și la echipe de club și la naționale. Sper sa revină Burca și Drăgușin, pana la meciul cu Turcia. Dacă ii aveam la meciul cu Bosnia, nu am fi pierdut. Asta e..
Cu putin noroc, jucam finala in usa, cu argentina..si acolo avem traditia de partea noastra..eu deja vad cum hagicutzu ridica cupa....
Chiar sunt trist...am picat cu cel mai tare adversar dintre toate echipele ce vor juca baraj ! Au doi dintre cei mai buni tineri din lume, Arda Guler, Kenan Yildiz ! Cei doi valoreaza cat tot lotul nostru ,! Plus jucatori precum Calhanoglu, Akturcoglu..Baris..! O intreaga colectie de vedete...plus un public care te copleseste ! Nu avem cum...practic, nu vad cum am putea castiga noi in Turcia ! Daca era dubla mansa... mai speram...dar asa, cred ca facem doar act de prezenta ! Poate doar sa joace aia la pariuri !
Iar esti pe langa, tu chiar nu le ai cu fotbalul :)). Nu degeaba esti gigist.
E clar. Urmează (din aprilie-mai) la cârma mari noastre trupe tatăl fiului său (Yanakis).
Nu va faceți probleme...suporterii romani vor striga Armenia, Armenia, turcii se vor supara și vor ieși de pe teren. Castigam cu 3 la 0 :)
Vaai!Cu Kosovo?Dupa ce au pierdut la masa verde-ca s-au retras de pe teren- din cauza scandarilor unei parți din publicul nostru?Vom pați=cu publicul lor- ca la Zenica?!
Slovacia este chiar mai tare ca Turkia!S-a vazut la „europene”-unde am egalat doar datorita „simțului artistic” al lui Ianis!Iar Anglia ai-a batut doar la ultima faza!
TURCIA bate 2-0 (Calhanoglu + Arda Guler), apoi joaca la Pristina cu Kosovo (poate se reface si Edon Zhegrova). Ultimul meci al carierei pentru fostul il Luce.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.