Alte știri din fotbal
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
2
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Un șofer de TIR a fost îngropat sub încărcătura pe care chiar el o ...
Libertatea
Convocat din nou tânăra speranță, Chiricheș. Rușine edi!
Florin tanase asta si daca se lasa de fotbal el tot convocat o sa fie :)))) imi aduce aminte de cocis … s au luat banii pe el ? La ce dracu il mai promovati ? Credeti ca o sa il mai cumpere cineva ?
La asemenea echipa avem antrenor pe masura.
E foarte clar , Edy nici nu stie si nici nu vrea .....!!!!! Tot pe interese , tot pe prietenii si pe cumetrii ...!!!! In acest mod iar terminam pe locul 4 , iar EDY va mai primi si alte sanse deoarece nu vrea sa supere pe nimeni si nu il intereseaza soarta NATIONALEI ....!!!!
Cifrele alea pe care le vezi in dreptul jucatorului inseamna selectii/goluri la echipa nationala in cazul de fata paun are o selectie si zero goluri la nationala mare adica acel 1/0 din dreptul lui.
Cu Andorra POATE scoatem 3 puncte. Mult mai probabil 1 punct, un 0-0 scremut. Cu Belarus pierdem de la 3 goluri in sus. Ce cauta Chiriches, gafeurul de serviciu pe lista?
E vorba de selectii si goluri la echipa nationala.
Paun are 7 meciuri si 2 goluri doar in acest an. Anul trecut a mai dat doua goluri in cele 12 meciuri jucate pentru Hapoel Beer Sheva
Adi Paun are alte cifre, ati pus acolo un meci si zero goluri, in conditiile in care doar la ultimul meci a dat doua goluri. Putina atentie draga gsp.ro
Ce trupa avem! Toti de la echipe de top...tiptop mini top
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.