Alte știri din fotbal
Echipă nouă pe locurile de play-off, după U Cluj - Slobozia! Clasamentul acum în Superliga
4
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion: tricouri speciale pentru Kumar și Screciu
2
Atenție, Rapid! Șeful spaimei granzilor din Superligă îi pune în gardă pe giuleșteni: „A venit momentul să-i batem”
0
Naționala României a jucat cu Groenlanda la futsal » Adversarii i-au lăsat mască pe „tricolori”: „Erau foarte răi, tocmai asta ne-a încurcat”
0
Știri din fotbal internațional
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League » Echipele de start
0
Șoc în Bundesliga: Bayern, bătută prima dată în acest sezon! Incredibil ce s-a întâmplat la ultima fază
0
Set! Como a umilit victima preferată și a obținut cel mai clar succes din acest sezon de Serie A
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
Bai milan6 crezi ca ma intereseaza ce putere fotbalistica suntem? Crezi ca despre asta vorbim aici? Crezi ca Lucescu ne-a facut labili psihici pentru ca nu suntem putere fotbalistica si din cauza asta meritam jignirile? Pe mine ma intereseaza pur fotbalistic ca Romania sa intre pe teren si sa stiu ca 90 de minute cu orice adversar rezultatul sa fie stiut doar dupa fluierul de final...si nu sa jucam derby cu Luxemburg si sa ne rugam sa nu ne bata Albania!!!! In rest este vorba despre o caricatura
Bai milan6 crezi ca ma intereseaza ce putere fotbalistica suntem? Crezi ca despre asta vorbim aici? Crezi ca Lucescu ne-a facut labili psihici pentru ca nu suntem putere fotbalistica si din cauza asta meritam jignirile? Pe mine ma intereseaza pur fotbalistic ca Romania sa intre pe teren si sa stiu ca 90 de minute cu orice adversar rezultatul sa fie stiut doar dupa fluierul de final...si nu sa jucam derby cu Luxemburg si sa ne rugam sa nu ne bata Albania!!!! In rest este vorba despre o caricatura
Euro 84 cu M Lucescu 1-1 cu Spania,1-2 cu RFG,0-1 cu Portugalia. Euro96 cu A Iordanescu 0-1 cu Franta,0-1 cu Bulgaria,1-2 cu Spania. Euro 2000 cu E Ienei 1-1 cu Germania,0-1 cu Portugalia,2-1 cu Anglia,sferturi 0-2 cu Italia. Euro 2008 cu V Piturca 0-0 cu Franta,1-1 cu Italia,0-2 cu Olanda. deci 13 meciuri 1 victorie,4 egaluri,8 infrangeri!!! CE MARE PUTERE FOTBLISTICA EUROPEANA SUNTEM!!!
ce ba nilson 1998.......am gresit sa sc si eu ce va dar nu an seamna k sunt analfabet bai tocilare pacat k cenzureaza astea si scriu de geaba dc nu ati sp eu ceva de drag dar mai bn mergi la somn
ei sa-mi dau si yo cu parerea...Ba fratilor? Cand un afon din asta nu stie ce jucatori sa cheme inseamna ca e VARZA..Sunt jucatori in Romania dar nu sunt selectati..De ce? Interese din partea unoara.De ce nu spune atunci? De ce le face jocul? Sau totusi el este VARZA ca antrenor,poate de la etnobotanice.
Cum sa fie suparat? Ia o poala de bani si nu face nimic, ba ne mai si jigneste ca natie fara pic de rusine.
AR TREBUI SA FACEM O PETITIE ON-LINE SI SA IL DAM IN JUDECATA PE LUCESCU PENTRU DAUNE ADUSE POPORULUI ROMAN!POATE ASA NE-AM MAI SPALA IMAGINEA INTERNATIONALA TERFELITA DE ATATIA SI , INCA ODATA, DE UN OPORTUNIST, INCOMPETENT SI AROGANT! SA II ARATAM CA AVEM DEMNITATE! nE-AM SATURAT DE CARCATERIZARI VENITE DIN PARTEA UNOR CARICATURI!
Pai sa faca frati Becali selectia si sa decida ei tot la nationala.Ati uitat ce au vandut in ultimul timp? Moti funasu iscusit de la Dinamo si alte caricaturi... il vreti pe Moti la nationala? ca e bun dupa frati beckali...Mai bine un Lucescu si masa sa fie decat ultimul bekali din neam au subjuga un campionat, echipe si acum si nationala...prefer un Lucescu incompetent decat un becali Infractor...am ajuns sa decida samsarii astia nationala! asta vreti? Mai bine mori cu onoare decat in mizerie!
vai de capul lui dc nu margem in grupe nusti ce va face pana la urma ........
pt e suparat dar nu a plans e bucuros duar bani sunt buni????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.