Alte știri din fotbal
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Tănase a fost informat despre criticile lui Becali: „Poate așa i s-a părut dânsului”
0
După victoria cu FCSB, Dani Coman a făcut o promisiune: „Poate suna orice telefon!”
2
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Totusi, de cate ori sa-ti manifestezi nemultumirea fata de Markovic. Ca vad ca-i descantat de 3 ori pe minut. E deja bolnavicios, ca de decent nu mai pomenesc.
***!!! De ce nu jucăm in traditionalul galben? În albastru jucau, pe vremuri, Luxemburg, Liechtenstein și alte echipe pe care le băteam cu 7-0. Acum ne-a adus Burlica la nivelul lor. F***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mirel o rusine cu freza. Cordea ala cred ca n-ar prinde lotul nici in Liechtenstein. Man o gluma proasta, Markovic ala poate la U21 in cel mai fericit caz.
Nita -bun, sigur/ Ratiu-un castig pt nationala, probabil cel mai bun fundas dreapta roman, lasat singur de Man si cu Alioski invaluind pe partea lui, s-a descurcat peste asteptari/ Chiriches onorabil, n-a mai facut obisnuita gafa pe meci/ Nedelcearu decent, plin de bunavointa/ Camora degeaba, in fiecare repriza a trecut cate un macedeonean pe langa el ca trenul, noroc ca n-au stiut sa continue/ Nedelcu evident sub R Marin, s-a luptat dar atat poate/Cicaldau si Stanciu bunicei, au avut roluri prea defensive, ar fi putut mai mult in atac/Markovici dezordonat dar singurul care s-a luptat in atac, a facut si pressing/ Sorescu discret/ Man, de departe cel mai slab, a refuzat sa joace, parea un spectator intrat fraudulos pe teren, nu s-au sesizat stewarzii sa-l scoata, nici Radoi.
Când printre cei mai buni jucători e portarul,e clar ce valoare avem. Așteptăm descrierea tactică a jocului prezentată de “filozoful” Ră2. Arătam în continuare jalnic,indiferent de unde sunt jucătorii,jalnic,jalnic.
***? ***. ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe Man l-a schimbat sau de ce nu mai auzim de el?
Care "rămânem în cărți"? Rămânem toți să privim barajele altora la tv. Că la ce am văzut în seara asta... locul doi e utopie curată, visul unei seri de toamnă. Avem o echipă și un selecționer, toți jalnici, slabi rău.
Ce sa facă și “finu”!? Crezi ca parcul ăla auto nu iese și el din garanție!? Vorba aia numai un schimb de ulei la RR costa cât Dacia lu’ Ștrul … când era noua! :-)))
Cordea a pierdut toate mingile, a dat pase numai aiurea, comentatorul a adormit… a iesit marcovici… ve cauta acel comentator la pro tv? Daca ia banii se la becali de ce e platit si de pro tv???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.