Alte știri din fotbal
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
2
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilirea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
4
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Nu vine nenea messi, pac frumos ma duc sa-mi recuperez banii pe bilet. 99% din suporterii care isi cumpara bilet si-l cumpara ptr a-l vede pe messi.
Unde ai citit tu asa ceva? Nu exista aceasta clauza in contract!!! Cine suntem noi ca sa impunem? Messi clar nu vine, si nici Mascherano. Nimeni nu risca o accidentare pt un amical de 2 lei. Supercupele sunt de 1000 de ori mai importante decat stadionul nostru nou, dar o varza fata de Europa. In afara de asta trebuie acordul clubului iar daca asa ceva este intr-adevar stipulat in contract, am vaga impresie ca Messi singurel(desi nu este el cel obligat) poate sa plateasca despagubirile contractuale.
Corect ! Ar fi prima data knd calca pe iarba romaneasca.
si ce daca nu vine messi; sa vina d-na udrea ,boc, si presdedintele nostru!
Asa si de cand a impiedicat un contract pe cineva sa faca ceea ce vrea? Hahaha! E vb de fotbal prieteni unde totul e posibil....mai ales in tara lui papura-voda cu conducatori de fotbal gn corleone si nasul
Pai de ce ne'am mai apucat sa facem amicalul asta atunci? Era mai simplu cu Portugalia si cred ca Ronaldo venea. Io nu imi iau belet daca vin astia cu echipa a doua si sper ca Sandu sa lamureasca zilele astea daca Messi vine ori nu ca sa stim si noi ce asteptari avem.
Messi abia asteapta meciul cu Romania ! nici nu il intereseaza Copa America sau Supercupa cu Real !!!
ce ti ga nie a ajuns si fotbalul asta ..pff. e doar vorba de bani ..daca ar putea "sefii" fotbalului i-ar munci pe jucatori 24/24.facem si noi un stadion si tre sa chemam argentina ..pe langa ca le dam o carutza de bani aia o sa vina plictisiti ..obositi ..si fara nici un chef. ala da spectacol. vai de capu federalilor din romania. mai bine ar fi jucat nationala de astazi cu nationala din 94 ..sau alta ...cred ca era un spectacol mai frumos ..si nici nu se cheltuiau asa multi bani ..ca messi & compania nu vin pe 2 boabe de struguri si un pahar cu apa de la robinet. plus ca ne umilim noi ca tara(nu ca ar fi prima data) ..sa ii PLATIM pe aia sa joace cu noi ..pff ce rau am ajuns.
eu cred ca tu esti mai prost decat prevede legea
cu sau fara messi tot argentina se numeste chiar daca vine cu echipa 3 tot calca in picioare lichielele romanesti conduse acum de BARBUT PITURCA si este foarte bine sa vina cu echipa 2 sau a 3 ca poate asa invata si frf sa trateze un amical cum trebuie nu cum au facut cu BRAZILIA SI PARAGUAI si au coborat ROMANIA pe locu 50 si ceva in lume
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.