Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Tavi Popescu și Dennis Politic la FCSB » Becali nu mai are răbdare: „Ăsta e mare fotbalist, dacă îl botez și scapă de sectă”
0
A marcat unul dintre golurile sezonului în Superligă, iar bucuria e dublă la final de 2025: „Ceva ce nu am mai trăit până acum!” » Le-a promis fanilor play-off-ul!
0
În plin scandal, Louis Munteanu a fost anunțat oficial » Duminică revine pe teren
0
Victor Pițurcă a numit SINGURA echipă din România la care ar mai fi dispus să lucreze: „Numai acolo, dar NU ca antrenor”
0
Știri din fotbal internațional
Nottingham - Manchester City, duel cu mize uriașe pe City Ground » Echipele probabile
0
A găsit campionatul perfect pentru Denis Drăguș și Valentin Mihăilă: „Acolo m-aș duce”
0
Andrei Rațiu, PRIMUL în ierarhia viteziștilor din La Liga!
0
În fața unui întreg stadion! » Casemiro a răbufnit la adresa managerului Ruben Amorim: „De ce?”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Rusia ar putea lua în calcul o escaladare pe flancul estic al NATO începând ...
Adevărul
Romancierul Sebastian Perju, apel pentru societate: „Aduceți maidanul ...
GSP SPECIAL
Statele Unite oferă garanții de securitate pentru 15 ani, dar Rusia acceptă ...
Libertatea
Au considerat gsp.ti ca am folosit cuvant vulgar.E vulgar denumirea bandelor italiene .sunteti zero barat .
Ar trebui sa Demisioneze toti care conduc fotbalul romanesc:conducerea F.R.F,L.P.F si Vassaras plus Edy sa terminam cu "***" .Pana la meciurile din Liga Natiunilor putem sa reorganizam conducerea acestor foruri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru geox.
Ba, mi-e rusine ca esti dinamovist! In primul rand pentru ca esti agramat si in al 2-lea pentru ca esti pesedist.
Adevarat .Toti astia sunt de la PNT CD .Si Oprea si Mazare si Trita Fanita ala cu insula Mare a Brailei. Toti sunt de la PNL. Bai , voi nu aveti rusine?
Macar ,in cazul unei invazii,avem generali de mare competenta,viteji si neinfricati.Tata puiu general destoinic ,la fel ca Gabita Oprea sau Ilie Nastase sau chiar generalul deghizat Radu Mazare ,ne asigura linistea atat de necesara in cazul unui confict,ei fiind crescuti in spiritul vitejiei specific romaneasca si a iubirii de glie. Sa ne traiasca !!!
Pe noi nu ne intereseaza misculatiile politice ale baronilor,pe noi ne intereseaza ca Edi ,nu e atat de bun si experimentat,incat sa aduca o renastere a nationalei.Nu l putem compara cu Boloni sau Piturca.
Toate manevrele făcute de FRF pentru alegerea unui nou antrenor la națională a fost sfoară trasă prin gura naivilor . Toți refuzații* printre care ultimul Boloni au fost momiți și obligați a semna un contract pe care nici unul nu a fost de acord . Se știa de la început cum că puiul comunistului cu icoane la purtător va fi cel ales! . Tac-su Angheluș marele general psd ,canonizat de Sf.Ilici are trecere și vorbe cu duh la partid , iată că puiul său *** a fost miruit ca înalt și mult prea fericit a conduce lotul de păpădii a țări .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum vrei sa ai nationala cu asemenea antrenor?!?
cu acelasi " gheneral" prin sufrageria altuia din ***! Iediiiii, te iubim....!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.