Comentarii (6)
parachioara5
parachioara5  •  25 Martie 2024, 07:31

...ne am saturat de Yannis...toti ridicain slavi acest jucator mediocru ...nu a jucat deloc bine cat a fost pe teren ...a tras un sut pe centrul portii foarte usor pentru portar ...nu este bun deloc ...o sa facem zero puncte la Euro ...

imgb
imgb  •  25 Martie 2024, 01:10

Alungati-l pe frizeru' Ianis din lot !...ia interesati-va, nimeni din colegii lui nu-l agreeaza....infumurat...fitzos...vedeta...

aaxel03
aaxel03  •  24 Martie 2024, 22:41

*** lui ianis hagi e sport national in fotbalul romanesc.

Mondo
Mondo  •  24 Martie 2024, 21:06

"Dacă la echipa de club primește 5-10 minute ca boxerii, selecționerul trebuia să-i dea cel puțin o repriză." Deci daca in meciurile echipei de club este bun doar pentru 5 sau 10 minute, pt echipa nationala este bun 45 d eminute. Logica de fotbalist: hai sa-i selectionam pe cie care nu joaca de loc

Teosor
Teosor  •  24 Martie 2024, 20:51

Încă unul obișnuit sa pupe bocancii....

lulu
lulu  •  24 Martie 2024, 20:37

Părerea mea este că Ianoș ar trebui introdus și la pauză, păcat să irosim asemenea talent.Mai sunt mulți fosti fotbalisti aplaudaci ai fenomenalului fauritor de diferenta Hagi jr?