Alte știri din fotbal
Oficial! Alexandru Chipciu a semnat » Anunțul oficial al clubului
0
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
16
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Ne-am inecat ca FCSB la mal ...
1.parca băiatul asta antrenează campioana Europei la handbal.2parca pivotul nostru ,cred,a avut 3situatii singur cu portarul și le-a ratat,așa ca...........mai ușor cu antrenorul ca n-jucat el.PS așa comentariu pesimist n-am ascultat in viața mea,la un moment dat am dat pe mute tel ca nu-l mai suportam pe Dl Cosmin
Martin pentru noi este Kristoff Daum doi :)
Ba geniule moderator cu 2 promili si 4 clase, dece primesc eu 3 stelute si ciobanul pe care l-am citat nu?
Chestiunea cu oboseala e si mai penibila decât timeout-ul din final!Stofa de antrenor mare ,nu glumă ,cum le explică el pe toate !(pe banii Federatiei,desigur)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai tov. 0.I. si cu mine suntem de parere ca nici un antrenor strain nu intelege „fenomenul“ la noi. Sa stea la el acasa si sa-si vada de treaba lui. Noi avem nasii si puscariasii nostrii care ne asigura un viitor glorios!
Un antrenor de duzină ,incapabil sa motiveze fetele şi să reacționeze la situațiile de joc!Am oierdutvîn fata celui mai modest adversar cu putință!Selecție defectuoasă,timeout grotesc cerut în final! Se repeta istoria de la fotbal,acest cetătean nu poate avea nimic în comun cu echipa nationala de handbal!Din pacate,am mai pierdut o oportunitate,iar am jucat ca NICIODATĂ si AM PIERDUT CA ÎNTOTDEAUNA!
Bine ma ***, ce sa facem acum daca nu avem si la handbal un antrenor ca n-ea jijjjij?! Vorba aia, dadea omul un SMS lui Ambros si facea schimbarile care trebuiau nu asa dupa capul lui, ii facea si lotul cu care sa plece la CM si eram campioni mondiali! Asa insa ....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oameni buni ! Nu este nimeni de vina,aceasta este nivulul nostru.In afara de Neagu nu exista o certa valoare in echipa.Toate meciurile din calificari am castigat in ultimile secunde si cu Franta nu am jucat aproape nimic...am fost umiliti cu 10 goluri.Trebuie refacuta echipa nationala cu un antrenor roman,care cunoaste realitatile interne! Potential avem ! Am avut asteptari prea mari de la aceste jucatoare ...aici se vede ca avem un campionat intern slab. In afara de CSM,unde s-au adunat o parte din crema europeana,nu exista o echipa buna, toate sint mediocre.In sport nu se prognozeaza !! Cehia are o echipa de nivelul nationalei noastre! Ce este surprinzator?? Ele au evoluat fara sa observam,cea ce este vina antrenorului ! Toate nationalale sint in schimbare continua,unii progreseaza altii stau pe loc.Asa este in sportul de performanta !!Mai multa munca si modestie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.