Comentarii (29)
105662257060988
Eugen Qy  •  08 Septembrie 2020, 22:24

Bancu D.Grigore si TATARUSANU au fost KO la ambele goluri. Norocul nostru si al lui Tatarusanu s-a numit inspiratia de la parada memorabila la scorul de 1-1 iar a lui Grigore GOLUL MARCAT ca in rest Bulevardul Bancu nu a putut fi compensat in niciun fel de efortul imens depsu si de participarea in unele momente la inchiderea centrului apararii , care au insemnat prea putin in comparatie cu bulevardul oferit cu "generozitate" austriecilor ! Chiriches nu a putut suplini in totalitate jocul slab spre foarte slab al lui Grigore Iar Maxim a incheiat prima repriza si a jucat in a 2a peste nivelul la care ibncepuse prima repriza cand , cred ca a enervat o tara intreaga Efortul din a 2a repriza si golul l-au scos pe Maxim iar Alibec si mai ales PUSCAS ar trebui sa se concentreze cu mult mai mult decat au facut-o luand seama la fotbalistii de la Bayern care chiar daca ar avea 20-0 ar vrea sa dea inca pe atatea goluri daca ar putea ! Orice FOTBALIST care TRATEAZA extrem de SERIOS fazele de gol la AMBELE PORTI (atat in ATAC cat si in aparare) poate ajunge MARE FOTBALIST si va fi cu siguranta dorit de ORICE ECHIPA IMPORTANTA din LUME ! Psihologic vorbind Austriecii au facut gresesala pe care o fac de regula ai nostri cand intalnesc Malta, Cipru, Luxembourg sau Andorra, adica ne-au tratat cam de sus constienti fiind ca daca vor forta nitelus vor castiga la pas ! Golul marcat IUTE de ai nostri, i-au cam bulversat si apoi jocul nostru destul de avantat i-au cam impiedicat in a se

parpalache
parpalache  •  08 Septembrie 2020, 11:15
Postat de Razvan Claudiu pe 08 Septembrie 2020, 10:02

In afara de Alaba a fost prima echipa Daca nici la o victorie de genul asta nu sunteti multumiti, e clar ca scrieti cu anumite interese. Tot cu echipa asta au batut in Norvegia.

Pe langa Alaba de la Bayern,a mai lipsit unul de la Leipzig si inca o vedeta-tot din bundesliga!

parpalache
parpalache  •  08 Septembrie 2020, 11:11

Note...a la GSP!Adica fcsb-iste!Cum sa-i dai lui Cretu-care a fost cel mai bun-alaturi de Dragos Grigore-aceiasi nota ca a lui Florinel?Care-in afara de pasa de la golul lui Alibec-slaba si putin in spate,in loc sa fie pe pozitie viitoare-noroc ca Alibec s-a dus spre minge,nu a asteptat-o-nu a facut NIMIC?Cica l-a ajutat pe Bancu-alaturi de Stanciu?Pai asa de bine ce l-au ajutat ei ca era panica pe partea aia!Iar Chiriches?Noroc ca a tras in Tatarusanu, austriacul ala care a patruns pe langa el in prima repriza!

1177177172317584
Christian Ciuca  •  08 Septembrie 2020, 10:43
Postat de Valentin Motorga pe 08 Septembrie 2020, 10:14

Sa dai aceiasi nota lui Coman si Tatarusanu ?!?!!!! N-am mai vazut asemenea lipsa de reactie la un portar de la Kosice... *** e un cuvant prea bland pt indolentul asta !!!

de acord, cum a intrat Coman cum am avut viteza in joc si oportunitati, e practic imposibil sa-i iei mingea din picior, si inca e timorat dar la ce potential are chiar ca e Mbappe de Romania, Coman e bun, si-a facut singur loc in echipa prin abnegatia si talentul sau.

marcelclujnapoca
marcelclujnapoca  •  08 Septembrie 2020, 10:26

Maxim e Messi pentru noi !!!

1394867010703311
Durau Ion  •  08 Septembrie 2020, 10:26

Tatarusanu un spectator al meciului evoluează în reluare. Alt portar merită naționala.

142355946297354
Santa Vasile  •  08 Septembrie 2020, 10:18

Puscas a jucat de nota 8. a tinut rezultatul si mingea departe de poarta noastra .

robby73
robby73  •  08 Septembrie 2020, 10:15

Pai cum? Posch numai nota 3 ? A dat cea mai frumoasa pasa de gol si voi ii dati numai 3 ? Fara el , Maxim era iarasi ciuca batailor :-))))))))))))