Alte știri din fotbal
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlul dintre Universitatea Craiova și U Cluj
0
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Pușcaș, aproape de un nou gol!
2
Marius Croitoru, furios după eșecul din ultima etapă a play-out-ului: „Mă deranjează atitudinea”
0
Știri din fotbal internațional
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia! Câte minute a jucat mijlocașul român
2
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Presupun ca primul gol venit tot dupa sutul lui Stanciu l-ai ratat...
de acord, cit a fost pe teren aveam controlu la jumate, insa e evident ca Ianis joaca mult prea defensiv pentru un zecar, parca si-a stricat jocu ofensiv, nu mai indrazneste chiar nimic.
Eu nu stiu ce meci au vazut astia, Hagi in 57 de minute a jucat mai bine decat lentoarea din 7 atingeri a lui Maxim (decarul nationalei) & antiaerianele lui Stanciu in toate cele 90 de minute. N-a facut-o stralucit dar n-a fost deloc cel mai slab jucator de la mijlocul terenului dintre titulari.
Baiatu lu tata e supraevaluat.El chiar se crede fotbalist.Doar numele il tine pe teren. Daca nu era el,jucam finala europeana de tineret,a facut un fault stupid si inutil.Nimeni nu l-a acuzat,de frica lui Hagi. Trebuie sa i se spuna ca nu e fotbalist de nationala.Locul lui e la Viitorul !
Hagi e subtire rau de tot dar il umfla toata lumea .... dar e in nota echipei nu e nici unul stralucit ...... ne sparge Austria oricum asa ca stam linistiti !!!! Radoi nu e de nationala asta e cea mai mare greseala !!!
bei neah mihaita dar ia spune-ne noua ce jucator mondial avem noi si este tinut pe banca din cauza prezentei lui Ianis la nationala?
Chiar m-am uitat la Stanciu cum a bubuit-o peste stadion din pozitie de gol. Hagi e pe merit la nationala, atata hate pentru un jucator inca tanar. De ce nu a dat gol Maxim? Stanciu? Alibec? Cicaldau? gata Hagi e de vina, rusine!
Stim cu totii de ce e titularizat *** hagi ! In romania NU VOR DISPAREA NICIODATA CUMETRIILE, PILELE !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Printul Eanix !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.