Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Ce s-a întâmplat pe străzile din Craiova
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Ce tupeu pe acest pușcăriaș neobrăzat. Nu mai bine îl suna Joe Biden ca să-i explice ce și cum?
Miculescu nu a fostvluat la Euro pentru ca nu are valoare si este mai slab decat ceilalti fotbalisti din lot care joaca pe acelasi post, nu pentru ca nu s-a antrenat bine, asta e scuza lui MM pentru ca "perla" de la Fcsb mu are valoare!La nationala U21 nu qvea ce cauta nici Popescu care a jucat foarte slab sezonul asta!
"Investiție" de 1.7M euro. Valorează maximum 2-300k în prezent.
Eu zic să ne dea numărul de telefon să îl sunam noi sa aibă și el apeluri de la altcineva decât de la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal sa fiți întristați. S-au risipit, 7milioane de euro.
E interesant cum narcisisti de teapa lui Stoica sau Ninel pretind atentie si respect. Stoica de la Sandoi, Ninel de la Rapid. Iar Tepelin le promovează toate inepțiile.
De cand trebuie sa dea explicatii Sandoi unor (fosti) puscariasi care n-au jucat fotbal decat in curtea penitenciarului?
***,iar te bagi in seama????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tepelineeee, cat mai spamezi ba cu ***???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mm, cine ești tu sa îți dea explicații Sandoi? A fost alegerea lui. Dacă jucătorul de la zecesb nu se pregătea corespunzator, asta e. Data viitoare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.