Alte știri din fotbal
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Bai ***? Sunt linistit si pariez toata agoniseala daca a spus marele,vizionarul,genialul antrenor stoichita asta. Ra2 va castiga deci e clar. Ce va mai agitati? Tactica e perfecta,nu s.a vazut niciodata in istoria fotbalului asa ceva. SUNTEM FINALISTI!!!!Hai ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă nu ne prezentăm rămâne 3-0. Altfel, riscăm enorm să ne stricăm golaverajul. Deci , Mirel ar cam trebui să știe cum trebuie "pregătit" meciul cu Germania.
Ianis Hagi in echipa titularilor =)) si Morutan in a rezervelor , Hagi care prinde cate un meci la 3 etape si Morutan care i-a ametit pe Laziali in EL :))
Stiu ca varsta de pensionare in Romania este de 65 ani,DE CE mai stau unii la 67 de ani in FUNCTIE??!Chiar nimeni nu are curaj sa-l dea afara-la pensie-pe caricatura aia de Stoichita???trebuie sa stea toate fosilele la FRF ca si paparudele alea trei de la tragera la sorti la cupa Romaniei???nu mai exista bun simt si nu le este rusine sa taie frunze la caini????si ne mai miram ca am ajuns cu fotbalul in prapastie.!
Ce nu vă convine? Stoichiță are un C.V. super-fuerte. A antrenat la cel mai înalt nivel,are cel puțin două echipe demolate și vre-o trei câștigătoare prin neprezentarea adversarilor! Suntem râsu-plânsul dacă acest no-name a ajuns să-și dea cu părerea de la “înălțimea” locului ocupat pe nedrept la Federația Română de Fanfaroni. Ne merităm soarta,ăsta e rezultatul învelișului poleit de ani de zile al fotbalului românesc,al promovării unor președinți sau finanțatori care urmăresc doar propria bună-stare. Vrem rezultate internaționale când jumătate dintre cei implicați direct în fotbalul românesc sunt persoane care au pășit apăsat prin închisorile patriei? Iar “marile” ziare românești îi adulează fără rușine ca pe niște “salvatori”. Nu-mi doresc decât să ne bată ordine,absolut orice echipă care va juca împotriva noastră! Bine-nțeles că se va spune:” Nu avem noroc”.
....”....Exemple: Niță, Chiricheș, Stanciu, care în orice situație trebuie încadrați la oameni de bază.....” !!!!!!! DE CE O FI acest Chiricheș atât de special pentru ei, când el săracu e cel mai slab fundaș central din ultimii 30 de ani de la națională !!!!!???
Ca și când se uită în oglindă și spune : ...” Băi cei bun sunt !!! ” El din străfundul gîndirii a celui mai bun antrenor din toate timpurile își aprobă ...discipolul în cârje, spunându-i : Bravo Mirele , ce frumos alergi !!! ALOOOOO FRF , dați caricaturile afară plătite cu zeci de mii de euro pe lună și apoi plecați și voi !!!
Sa vezi minune. Germania 1 Romania 2 ;)
Daca ne-a spus mos Stoichiță atunci m-am linistit. Nu pierdem cu 8-0,ci doar cu 6-0. Abia astept sa ii transmit ceva din inima marelui selectioner Ra2, vineri la Hamburg.
Mooor....ii rupem pe nemti....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.