Alte știri din fotbal
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
0
Se schimbă pentru a doua oară data Supercupei României
0
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
1
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Știri din fotbal internațional
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
0
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Ce copil de comunistoid0-sovietoid e acest amarat de talpanist! ba, tu crezi ca nu mai e Politie in tara asta? Stai sa vezi cati *** ca si tine vor intra la puscarie de acum incolo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai repede disperat esti tu. Vezi conspiratii in orice virgula. Si ca tine mai sunt cativa talpanisti - rinisti. Luati-va nenica medicamentele la timp, ca se agraveaza.
Ministru nou, controale noi, totul e la fel...ce popor penibil sintem !!! "Ministrii" nostri nu au oameni care sa se ocupe de controale ???
Doar haideti *** in Ghencea sa vezi ce se intampla. Si stadionul Rapid si Arcul de Triumph tot din bani publici sunt, jucati acolo. Hai dispareti cu echipa voastra de infractori. Ghencea este pentru CSA Steaua Bucuresti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostane, stadionul este construit din bani publici, iar Steaua/FCSB il poate inchiria oricand. Ori ai buba la cap, ori esti prost de-a binelea.
Cat de josnici puteti fi. Voi chiar nu va dati seama ca toti se prind de mesajele voastre subliminale? Cum sa face ca exact dupa partea in care este povestit de stadionul Steaua ati indrodus un baner cu pariuri sportive in care era trecut fcsb?? Voi chiar sunteti disperati rau. Nu as fi zic nimic daca era dupa paragrafele in care se pomeneau celelalte stadione dar ati intrudus banerul fix dupa ce se pomenea de Steaua. Sa va fie clar, fcsb SA nu are ce sa caute in Ghencea. Poate sa vina doar in deplasare cand va juca acasa la Steaua Bucuresti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.